نمایش پست تنها
قدیمی 28-10-2012, 19:10   #4
5227053076
حرفه ای

5227053076 آواتار ها

بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تسبوا الذين يدعون من دون الله فيسبوا الله عدوا بغير علم كذلك زينا لكل اءمة عملهم ثم إ لى ربهم مرجعهم فينبئهم بما كانوا يعملون
(سوره انعام آیه ۱۰۸)

معبود كسانى را كه غير خدا را مى خوانند، دشنام ندهيد، مبادا آنها (نيز) از روى ظلم و جهل خدا را دشنام دهند، اين چنين براى هر امتى عملشان را زينت داديم، سپس بازگشت آنها به سوى پروردگارشان است و آنها را از آنچه عمل مى كردند آگاه مى سازد (و پاداش و كيفر مى دهد).

شما با این همه کمالات حتما قران می خوانید!!!!

متاسفانه من مثل شما نمیتوانم ""مستند"" اجتهاد کنم!!!!!!!!!!!!
من شیعه هستم و تقلید می کنم و مرجع تقلید من در شرایط کنونی جایز نمیداند با پیروان سایر ادیان و فرق حتی محاجه کنم...توهین که جای خود را دارد...کاری که شما می کنید توهین است و نه تنها برکتی ندارد فقط و فقط شر مطلق است...

و در کل من جلوتر از نوک دماغم را می بینم...

فقط امیدوارم کار شما از روی جهل باشد...

امضای 5227053076

بدان كه «نفس»در هر حظّى كه از اين عالم مى برد،در «قلب» اثرى از آن واقع مى شود...و سبب تعلّقِ آن است به دنيا، و التذاذات هر چه بيشتر باشد،قلب از آن بيشتر تأثير پيدا مى كند و تعلق و حُبّش بيشتر مى گرددتا آن كه تمام وِجهه ى قلب،به دنيا و زخارف آن گردد، و اين منشأ مفاسد بسيارى است. تمام خطاهاى انسان و گرفتارى به معاصى و سيّئات،براى همين محبت و علاقه است،و از مفاسد بزرگ آن،چنان چه حضرت شيخ عارف ما، روحى فداه مى فرمودند آن است كه:

اگر محبت دنيا، صورت قلب انسان گردد و اُنس به او شديد شود، در وقت مردن كه براى او كشف شود كه حق تعالى او را از محبوبش جدا مى كند و ما بين او و مطلوباتش افتراق مى اندازد، با سخطناكى و بُغض به او از دنيا برود.
و اين فرمايش كمرشكن،بايد انسان راخيلى بيدار كندكه قلب خودرا خيلى نگاه دارد
امام خمینی
5227053076 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
The Following 4 Users Say Thank You to 5227053076 For This Useful Post: