نمایش پست تنها
قدیمی 28-10-2012, 19:36   #5
سیف الله البتار
اخراج شده

سیف الله البتار آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 5227053076 نمایش پست ها
بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تسبوا الذين يدعون من دون الله فيسبوا الله عدوا بغير علم كذلك زينا لكل اءمة عملهم ثم إ لى ربهم مرجعهم فينبئهم بما كانوا يعملون
(سوره انعام آیه ۱۰۸)

معبود كسانى را كه غير خدا را مى خوانند، دشنام ندهيد، مبادا آنها (نيز) از روى ظلم و جهل خدا را دشنام دهند، اين چنين براى هر امتى عملشان را زينت داديم، سپس بازگشت آنها به سوى پروردگارشان است و آنها را از آنچه عمل مى كردند آگاه مى سازد (و پاداش و كيفر مى دهد).

شما با این همه کمالات حتما قران می خوانید!!!!

متاسفانه من مثل شما نمیتوانم ""مستند"" اجتهاد کنم!!!!!!!!!!!!
من شیعه هستم و تقلید می کنم و مرجع تقلید من در شرایط کنونی جایز نمیداند با پیروان سایر ادیان و فرق حتی محاجه کنم...توهین که جای خود را دارد...کاری که شما می کنید توهین است و نه تنها برکتی ندارد فقط و فقط شر مطلق است...

و در کل من جلوتر از نوک دماغم را می بینم...

فقط امیدوارم کار شما از روی جهل باشد...

اولا: آیه ای که استناد کردید، اصلا ربطی به موضوع ندارد، لطفا به تفسیر مجمع البیان و البرهان رجوع فرمائید تا حقیقت بر شما منکشف گردد. و الا اگر این طور است، هیچ حقیقتی در عالم نباید گفت:
نباید گفت آل سعود کافرند چون وهابیان بدشان می آید و می گویند ایران کافر است
نباید گفت قاتلان حضرت زهراء علیها السلام کافرند چون عده خوششان نمی آید
نباید مرگ بر آمریکا گفت چون کفار آمریکا بدشان می آید و بر ایرانیان تروریست اطلاق میکنند
نباید از صدام و بن لادن بد گوئی نمود چون 100 ها هزار طرفدار دارند و بدشان می آید.
و ... پس بطلان استدلال شما واضح شد...

و هم چنین در رد بر عقائد این چنینی احادیثی را که شیخ طبرسی رحمه الله در مقدمه کتاب احتجاج روایت کرده اند ، کفایت میکند.
منجمله که امام صادق (علیه السلام) فرمودند: هر کس در ریختن آبروی دشمنان ما و حفظ عقائد شیعیان ما همت خود را قرار دهد، الله عزوجل نیز همت ملائکه بهشت را در ساختن قصر هایش قرار میدهد...

ببخشید مرجع شما کیست که مناظره و جلوگیری از انحراف را حرام میداند؟؟؟
سیف الله البتار آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول