نمایش پست تنها
قدیمی 02-07-2013, 13:58   #8
5227053076
حرفه ای

5227053076 آواتار ها

با سلام
جناب golenarges بزرگوار که بزرگ ما هستند، اهم مطالب رو بیان کردند، ولی اجازه میخوام من هم به اندازه ی سوادم یه چیزائی بگم...

سوال 1 که قشنگ جواب داده شد...میتونید برای اطلاعات بیشتر به صحیفه ی امام هم رجوع کنید...

سوال 2 که کلا غلطه! این که میگید "از اول هم معلوم بود!"...نظر شماست...اگر متوجه مفهوم تکلیف گرایی میشدید ، میدونستید که پایداری تکلیف میدونه بر خودش اصلح رو معرفی کنه...اومدو جلیلی نخواست وارد بشه که اولش نخواست...پس از اول هیچی معلوم نبود!!!در ضمن اگر از اولش هم میخواست، طبق بررسی های پایداری لنکرانی اصلح بر جلیلی و فتاح شناخته شد، پس اگر از اولش قرار بود چیزی معلوم باشه، انتخاب لنکرانی بود نه جلیلی...یه مقدار بیشتر مطالعه کنید!!!

سوال 3)
اولا باید بگم "اصلح تر" غلطه...دوما علامه مصباح فرمودند "اگر احتمال اومدن افسد باشه، اصلح باید به نفع صالح بکشه کنار تا اون افسد رای نیاره"....یه مقدار بیشتر مطالعه کنید!!

سوال 4) هم که هیچی!!

سوال 5)علامه فرمودند شهادت می دهم بینی و بین الله زیر این آسمان و روی این زمین کسی اصلح بر لنکرانی نمیشناسم....فرمودند من از 7 سال پیش ایشون رو تحت نظر داشتم، ولی به کسی نگفتم....فکر کنم دیگه توضیحی لازم نباشه...علامه نظرش رو داده و شما میتونید قبول نکنید...
باز هم خواهش می کنم جملات رو دقیق تر بخونید تا بهتر بهش استناد کنید!!

سوال 6 و 7) هم با توجه به توضیحات سوال قبل کلا رو هواست...جوابهای قبلی رو بخونید ، متوجه میشید...

سوال 8و 9) هم 5 صفحه در موردش بحث شده...من بیشتر توصیه می کنم جواب های جناب حمید رو با تامل بخونید، همچنین خود جناب قاضی زاده هم توضیحاتی دادند، که خوندنش خیلی مشکل گشاست...

اگر نظر من رو میخواید باید بگم اگر ملعون های تاریخ هم فدایی ولایت بودند من دستشونو میبوسیدم(چه برسه به دکتر روحانی که رئیس جمهور کاردرست و ولایت پذیر و مکتبی و دوست داشتنی ماست!!)...همون طوری که اگر عمه ی آدم سیبیل داشته باشه ، میشه عموی آدم...

سوال 10 ) هم نظر شماست...در جایگاه خودش محترم...

سوال 11) هم نظر ایشان رو من نمیدونم، ولی نظر من به عنوان طرفدار مطهری زمان (کسی که خلا وجود علامه مطهری و علامه طباطبائی رو برای زمان ما پر کرده(طبق نظر همون آقایی که قبولش دارید!!!) ) این جملات رو با جون و دل می پذیرم...صحیح است!

یه صحبتی هم خطاب به همه ی بزرگواران دارم...ته دلم مونده
این که همه منتظرند، علامه جمله ای بگه یا منسوبین به پایداری چیزی بگن، سریع مچ گیری کنند و قهرمانانه جشن پیروزی بگیرند، چیز جالبی نیست...
من نمیتونم درک کنم چرا این همه اصرار هست ایشون مردود بشه...البته نشونه ی خوبی برای این هست که واقعا ایشون داره درست رفتار می کنه و تاریخ نشون داده ، کار درست ها همیشه کوبیده میشند...

مطمئنم بعد از ، از دست دادن همچین شخصیتی خود شما ها عکسشو میذارید آواتارتون، جمله هاشو میدارید تو امضاتون....ولی مرده پرستی فایده ای نداره...الان که زندست دریابیدش!!

اگر به فرض تو تشکیلات پایداری یه نفر حرف اشتباهی زد، (من کمترین به شخصه یه تعدادشون رو قبول ندارم...) به چه علت دوستان سریع مچشو میگیرند و احساس می کنند ، اثبات کردند که علامه اشتباه کرده....مگه علامه گفته """تمام منسوبین به پایداری معصومند؟؟!!""...اصلا به فرض خود علامه هم نظر مخالفی با نظر سایر علما بده...چرا فکر می کنید نباید علما اختلاف نظر داشته باشند...

واقعا تو این مچ گیری ها قربه الی الله هست؟؟؟من بعید می دونم...لطفا تو تصمیماتتون تجدید نظر کنید...ان شا الله که پشیمون نخواهید شد!!!

{محتواي مخفي}
مجید خان!!من شنیده بودم شما خیلی خفن هستید تو بحث!!!خیلی شل اومدید اول کاری که؟؟!!

امضای 5227053076

بدان كه «نفس»در هر حظّى كه از اين عالم مى برد،در «قلب» اثرى از آن واقع مى شود...و سبب تعلّقِ آن است به دنيا، و التذاذات هر چه بيشتر باشد،قلب از آن بيشتر تأثير پيدا مى كند و تعلق و حُبّش بيشتر مى گرددتا آن كه تمام وِجهه ى قلب،به دنيا و زخارف آن گردد، و اين منشأ مفاسد بسيارى است. تمام خطاهاى انسان و گرفتارى به معاصى و سيّئات،براى همين محبت و علاقه است،و از مفاسد بزرگ آن،چنان چه حضرت شيخ عارف ما، روحى فداه مى فرمودند آن است كه:

اگر محبت دنيا، صورت قلب انسان گردد و اُنس به او شديد شود، در وقت مردن كه براى او كشف شود كه حق تعالى او را از محبوبش جدا مى كند و ما بين او و مطلوباتش افتراق مى اندازد، با سخطناكى و بُغض به او از دنيا برود.
و اين فرمايش كمرشكن،بايد انسان راخيلى بيدار كندكه قلب خودرا خيلى نگاه دارد
امام خمینی
5227053076 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
The Following 5 Users Say Thank You to 5227053076 For This Useful Post: