نمایش پست تنها
قدیمی 14-04-2014, 00:21   #5
The_M_F
کاربر جدید

The_M_F آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط محبّ الزهراء نمایش پست ها
سلام
من متوجه منظور شما نشدم
اما در نسل کشی ایرانیان در سیزده بدر معروف فکر نمیکنم شکی باشه
ارجاعتون میدم به سخنرانی استاد رائفی پور که فکر نمیکنم براحتی بشه به ایشون تهمت دروغ بزرگ وارد کردن زد!
دانلود
و یا این لینک
جشن پوریم؛ رقص یهود در هولوکاست ایرانیان + تصاویر و فیلم

سلام علیکم
قبل از هر چیز ممنونم بابت پندتون .
منظور بنده کاملا واضحه . چدا فرمودید که در این روز و اتفاق جعلی و دروغینی که بهش نسبت میدن ، شکی نیست ؟؟؟
بنده استاد عزیز رو میشناسم و سخنرانی های ایشون رو هم دنبال می کنم ، برام عجیبه که شما این گفتار رو در فرمایشات ایشون (پیرامون پوریم ) نشنیده گرفتین :
«البته ما قبول نداریم این چیزا رو ، تو کتابای خودتون نوشته شده که باید پاسخ گو باشید.»
اگر شما هم از دنبال کنندگان باشید ، قطعا این حرف به سمع مبارک رسیده .
نکته ی مهم دیگه . استاد بزرگوار توی بیشتر سخنرانی ها فرمودند که خودتون برین تحقیق کنین ، حرف های من برای شما ملاک نیست . جسارت بنده رو ببخشید ، اما میشه با مطالعات و تحقیقات خودتون وارد بحث بشین؟؟؟
بنده تا زمانی که به لطف خدا به منابع دست اول درسترسی دارم ، سخنرانی و ... رده ی دم اعتقادات خواهد بود .
بنده در پند پیشین ، کاما پاسخ های مختصر و مفیدی دادم که می تونین مطالعه کنین و اگه قبول ندارین ، منتظر انتقاد شما هستیم . اما پاسخ های تفضیلی به صورت مقاله آماده ی انتشاره تا کاملا جعلی و دروغین بودن این واقعه رو نشون بده .
در مورد اون پیوند هم دشمنی ، دشمنان ایران کاملا واضحه . پوریم تنها بهانه ای برای آن هاست . وگر نه ، نه هامانی وجود دارد و نه خشایارشای بزرگ ما همسر دیگری اختیار کردن !!!
The_M_F آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول