نمایش پست تنها
قدیمی 15-07-2011, 16:17   #1
MiladYLH
حرفه ای
 
MiladYLH آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jan 2011
محل سکونت: in ***
نوشته ها: 589
Thanks: 398
Thanked 1,153 Times in 435 Posts
پیش فرض خانواده ی سلطنتی بریتانیا و فراماسونری
اگر مستند ظهور را دیده باشید می فهمید که در 2 قسمت به همین موضوع می پردازد...ولی دلایل درست و قانع کننده ای برای فراماسون بودن این خانواده ارائه نمی کند.


Elizabeth IIالیزابت دوم یا الیزابت الکساندرا مری ویندسور ، زاده ی 21 آوریل 1926 است ، بعد از مرگ پدرش جورج 6 به مقام پادشاهی رسید. اکنون او بر 120 میلیون نفر حکومت می کند ، و همچنین فرماندار کلیسای انگلیس است. از جمله اقدامات او علیه ایران دادن لقب شوالیه به سلمان رشدی و سفیر انگلیس در ایران به دلیل حمایت از زندانیان سیاسی (نسرین ستوده و ...) است
برای این که این مطلب رو ادامه بدهم یک چیز رو باید یاد آور کنم...
لیدی گاگا
خب همتون باید فراماسون بودن لیدی گاگا رو قبول کنید...
لیدی گاگا ، سردار ارتش ایلومناتیو اما Miley Cyrus نمی دونم درباره این خواننده تاپیک هست یا نه ولی چندین عکس یک چشمی از این خواننده دیدم (از اونجایی خیل خوب نبود اینجا نزاشتم)

شاید براتون جالب باشه که بشنوید ملکه ی انگلیس سال گذشته با این دو هرزه ملاقات کرده!!
چرا اینا خیلی از جاها لباس قرمز می پوشه؟

لباس قرمز نماد زندگی هیجان انگیز و وعده ی های دنیوی است. همچنین او با این رنگ مردم را به فرار از زدگی واقعی دعوت می کند...همچنین لیدی گاگای همجنس گرا با این لباس می خواهد به مردم القا کند که زندگی بهتری از ما دارد!Prince Edward Duke of Kent
شاهزاده ادوارد جورج پاتریک که متولد 1935 پسر عموی ملکه ی انگلیس است. همچنین او نوه ی جورج 5ام است ، ملکه او را به عنوان انجام وظایف سلطنتی انتخاب کرده است. او در سال 1967 فعالیت های فراماسونری و تاسیس لژ در لندن داشته و هچنین در دفتر فراماسون ها عضو بوده و خود رسما اعلام کرده که فراماسون است!
از جمله وظایفی که وی در این خانواده دارد انجام جشن های سلطنتی است که 50 سال است این جشن ها اجرا می شود.


به طریقه ی دست دادن فراماسون ها دقت کنیداگر سخنرانی های استاد رائفی پور را گوش داده باشید می فهمید که شطرنج نماد حکومت بر جن و انس می باشد.


Prince Philip

شاهزاده فیلیپ در سال 1957 (یعنی زمان تاج گذاری) با الیزابت ازدواج کرد ، من اسم این را در ویکی پدیا در لیست فراماسون ها دیدم ... شواهدی هم وجود دارد که ایشون در قتل دیانا دست داشته ولی ملکه ی انگلیس این رو کاملا رد کرده...
در این عکس که مراسم تاج گذاری است همسر الیزابت یعنی شاهزاده فیلیپ رو می بینید.

و اما عروسی سلطنتی

پرنس ویلیام نوه ی ملکه انگلیس تاریخ ۲۹ آوریل 2011 با کاترین الیزابت میدلتون ازدواج کرد.
پوشش بی بی سی
بی بی سی ورد نیوز و بی بی سی پرشین این عروسی را به طور زنده پخش می کردند و خبرنگاران فارسی زبان بی بی سی در کنار کاخ سلطنتی گزارش تهیه می کردند که فقط به تعریف و تمجید می پرداختند. و البته بی بی سی فارسی گوشه از مراسم شاه و فرح را پخش کرد (که به نظرم این دو خانواده ی شیطانی و دیکتاتوری خیلی به هم شباهت دارند)
اما وضعیت امنیت چگونه بود؟ به گزارش پرس تی وی 5000 مامور امینیت در کاخ و خیابان منتهی به کلیسا بود و همچنین سربازان تک تیر انداز بالای ساختمان ها بودند و همچنین 50 نفر به دلیل اعتراض دستگیر شدند.

دعوت سفیر ایران و سوریه

به دلیل اعتراضات در سوریه دعوت از سفیر سوریه پس گرفته شد اما سفیر کشور ما خوشبخانه به این مراسم فراماسون نرفت و عوت را قبول نکرد.
این هم دعوت نامه:

نکته ی قابل توجه این جاست که این خانواده مراسم ازدواج خود را در زمینه شطرنجی اجرا کردند!!!!!
امضای MiladYLH the age will say this poet lies
MiladYLH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
The Following 9 Users Say Thank You to MiladYLH For This Useful Post: