شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

فروشگاه طب اسلامی ، سنتی ، موادآرایشی ، بهداشتی و پوستی ارگانیک اسرار الشفاء


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > اسلام > ادیان ، مذاهب و فرق دیگر


پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 20-03-2011, 13:49   #1
!Challenge Everything
 
mahdishata آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Feb 2010
محل سکونت: اخر الزمان
نوشته ها: 7,642
Thanks: 11,918
Thanked 16,253 Times in 5,726 Posts
پیش فرض دکان مهدویت همچنان باز است

گاهی اوقات افراد روشنفكر و فرهیخته سؤال می كنند: میرزا علی محمد باب كه دارای هیچ گونه سابقه درخشانی نیست و از سواد و معلومات كافی هم برخوردار نبود و خصوصیات و وضعیت خانوادگی وی هم هیچ گونه قرابت و...سنخیتی با وجود مقدس ائمه اطهار (علیهم السلام) نداشته چگونه توانسته است عده ای را به دور خود گرد آورد تا بدان حد كه حاضر به فداكاری در راه وی شوند؟


پاسخ این سؤال این است كه: همواره عده ای از جهالت و غفلت مردم سوء استفاده نموده و با سیاه نمائی شرایط اجتماعی موجودو نفی حقایق، برای خود جایگاه موجه و مقدسی دست و پا می كنند و به این ترتیب عده ای را مجذوب خود می نمایند.

اگر در یكصد و شصت سال پیش به علت عدم وجود رسانه های گروهی، مردم جاهل و نادان فراوان بودند، با كمال تآسف مشاهده می كنیم در عصر ارتباطات و عصراتم و عصر فضا، هنوز بازار مهدوی پروری و امام زمان قلابی درست كردن، گرم است.


بیائیم باهم داستان جدیدترین امام زمان قلابی را بخوانیم:


«سامر ابوقمر» (نامی كه برای رهبر گروهك جندالسماء مطرح شده است) در زمان رژیم صدام حسین به «همكاری خاص» با حزب بعث فراخوانده شده است. وی سپس از سوی این حزب به درون زندان می رود تا ضمن جمع آوری اطلاعات از زندانیان، زمینه اغفال آنان و سپس راه اندازی یك فرقه مذهبی را فراهم نماید.


سامر ابوقمر بعد از مدتی كه در زندان های عراق- برای اجرای برنامه های خاص- سپری می كند، بیرون می آید و با استفاده از همان زندانیان آزاد شده و خانواده هایشان اولین هسته گروه جندالسماء را تشكیل می دهد.
وی پس از سقوط صدام حسین در فروردین 1382 مدتی ناپیدا بود ولی بعد مشخص شد كه در منطقه ای بین نجف و كربلا موسوم به «الزرگه» مشغول سازماندهی دوعشیره ای است كه اكثر اعضای آن روابط فعالی با رژیم صدام حسین داشته و اینك نیز با بقایای حزب بعث عراق در ارتباط هستند. وی در بین آنان با همان «چهره مقدس» زندگی می كند و در این مدت كتاب «قاضی السماء» را به رشته تحریر درمی آورد.


وی در این كتاب خود را «شیعه خالص» معرفی می كند و در عین حال در آن همه اعتقادات شیعه راجع به امام زمان(عج) و حتی اینكه امام زمان فرزند حضرت امام حسن عسكری(ع) است را كاملا مردود می شمرد و در ادله فراوان و متقن شیعه در این خصوص خدشه وارد می كند. وی در كتاب خود علم ائمه راجع به امام بعد از خود را نفی و آن را مختص به خدا می داند. او جعفر كذاب را «جعفر زكی» معرفی نموده و نواب اربعه حضرت ولی عصر(عج) را تخطئه می كند و نیابت آنان را مردود می شمرد.


سامر ابوقمر پس از نفی اعتقادات اصیل شیعه مدعی می شود كه خود او «امام زمان» است! وی خود را فرزند بلافصل امیرالمومنین(ع) و فاطمه زهرا(س) معرفی می كند و مدعی می شود كه نام حقیقی او «علی بن علی بن ابیطالب» است و برادر امام حسن و امام حسین -علیهما السلام- می باشد كه در زمان حیات صدیقه طاهره، بصورت نطفه ای به آسمان برده شده و در آنجا منجمد گردیده و سپس در این زمان در رحم مادر (دوم) او «امه السودا» قرار داده شده و او متولد گردیده است!
او در كتاب خود با اهانت به سلسله مراجع عظام تقلید از شیخ طوسی (رحمه الله علیه) تا مراجع فعلی، آنان را منحرف و «مهدور الدم» معرفی می نماید. كتاب «قاضی السماء» كه در حدود 600 صفحه تنظیم شده، توسط عناصر بعثی چاپ و توزیع گردیده است.


سامر ابوقمر در منطقه «الزرگه» نقطه ای را انتخاب كرده و منزل بسیار بزرگ و مجللی را در زیرزمین - به گونه ای كه به كاخ شباهت بیشتری دارد- احداث می كند و شروع به فعالیت دوگانه ای می نماید. او از یك سو مراسم خاص مذهبی كه به رفتار دراویش شباهت هایی داشته راه می اندازد و بعنوان «امام زمان» از دو قبیله یادشده و عناصر دیگری كه اغفال شده اند، بیعت می گیرد و از آنان می خواهد در راه او سختی ها را تحمل نمایند.

سامر ابوقمر دو دفتر در نجف با عنوان «الترویج الی ظهور الحجه» دایر می كند. یكی از این دو دفتر در محله «حی المیلاد» و دیگری در شارع الرسول قرار داشته است.


پلیس عراق با مراجعه به این دفتر متوجه می شود كه این «خانه تیمی» است. بر همین اساس افراد آن كه 25 نفر بوده اند را دستگیر می نمایند و در بازرسی از این خانه به مقادیری سلاح هم دست پیدا می كنند. عناصر دستگیرشده در بازجویی های اولیه عنوان می كنند كه «متعلق به امام زمان هستند و هر روز او را می بینند». آنان آدرس محل سكونت سامر ابوقمر را به پلیس عراق می دهند. پلیس سپس با شناسایی رئیس دفتر یادشده وی را احضار می نماید. وقتی وی با پلیس مواجه می شود خود را «سید رسول...» معرفی كرده و می گوید كه فرزند یكی از مجتهدان نجف است و سپس اضافه می كند كه: «من دیشب خدمت امام زمان (منظور ابوقمر) بودم. وی به من مشخصات شما و اتاق و میز شما را داد و گفت فردا او را می بینی سلام مرا به او برسان و بگو تو یكی از سربازان من هستی و باید برای ظهور من تلاش كنی.»


رئیس پلیس نجف وی را نصیحت می كند و از او می خواهد از این حرف ها دست بردارد ولی او قبول نمی كند و ادامه می دهد: «امام زمان آماده ظهور است و ما باید موانع را رفع كنیم. این مراجع فساق و فجارند باید آنها را بكشیم تا امام زمان ظهور كند»!
پلیس نجف در بازجویی از افراد دستگیرشده متوجه می شود كه آنان قصد دارند در روز هشتم محرم به نجف حمله نمایند و در نظر دارند با استفاده از امكانات حرم حضرت امیرالمومنین(ع) كار خود را گسترش دهند. یكی دو نفر از اعضای پلیس از دستگیرشدگان می خواهند كه جای «امام زمان»! را به آنان نشان دهند.

بعد وارد منطقه محل سكونت رهبر گروه «جندالسماء» می گردند و مشاهده می كنند كه در یك سالن نسبتا بزرگ فردی در میان ایستاده و عده ای دور او می چرخند و به تكرار می گویند: «بایعتك یا حجه ».

دولت با استفاده از نیروهای موجود عملیات خود را در صبح روز هشتم محرم آغاز می كند و تا پایان روز نهم این ماه موفق به انهدام كامل این جریان منحرف و وابسته می شود.
فرقه سازی استعماری برای از بین بردن مذاهب اصیل سابقه ای طولانی -و حداقل سیصد ساله- دارد از دوره صفویه این فرقه سازی توسط دشمنان اسلام وجود داشته است. اگر نگاهی به روند پیدایی جریان «جندالسماء» در دوره صدام و در كنار آن به تلاش آمریكایی ها و صهیونیست ها طی سالهای اخیر برای ساقط كردن موضوع مهدویت و خرافی و بی پایه معرفی كردن آن نظری بیاندازیم، متوجه می شویم كه دشمن به تاراج سرمایه های گرانسنگ اسلامی بعنوان مهمترین راه استیلا بر ممالك اسلامی چشم دوخته است. گروه جندالسماء اگرچه با حمایت های خاص و موثر صدام حسین و رژیم بعثی عراق به وجود آمده است ولی هرگز نباید تردید كرد كه دست سازمان های جاسوسی آمریكا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در پشت آن است. از همین رو آمریكا تنها زمانی حاضر به عملیات علیه این گروه شد كه مطمئن گردید با اقدام دولت مالكی امكان ادامه حیات این گروه وجود ندارد و علاوه بر آن ممانعت جدی آمریكا از مقابله با گروه جندالسماء دست های پشت پرده آمریكا و... را برملا می كند.


[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]
mahdishata آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
The Following User Says Thank You to mahdishata For This Useful Post:
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمانکاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
معرفی و دانلود 52 کتاب در مورد مهدویت ،اخرالزمان ، ظهور مهدی (عج) mahdi021 مهدويت 18 14-01-2017 17:30
11 استراتژی دشمنان در جنگ علیه امام مهدی (ع) hossein moradi امام زمان عجل الله تعالی فرجه 0 31-12-2010 22:13
فعالیت 3 هزار ماهواره ضدشیعی علیه مهدویت mahdishata اخبار جهان اسلام 0 05-10-2010 17:03
11 استراتژی دشمنان در جنگ علیه امام مهدی (ع) hossein moradi امام زمان عجل الله تعالی فرجه 0 13-09-2010 10:34
مهدویت تابعی از گفتمان مدنیت در قانون طبیعت hossein moradi امام زمان عجل الله تعالی فرجه 1 13-09-2010 10:29

TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/basijtvRSS Feed@basijtv

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 09:24 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1