شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

فروشگاه طب اسلامی ، سنتی ، موادآرایشی ، بهداشتی و پوستی ارگانیک اسرار الشفاء


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > اسلام > اخلاق > شیطان شناسی


پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-01-2013, 21:21   #1
مدیر ارشد انجمنهای نور آسمان
 
خادم الزینب آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Oct 2010
محل سکونت: مازندران
نوشته ها: 13,468
Thanks: 7,301
Thanked 27,121 Times in 7,240 Posts
پیش فرض علامت های پیچیده وترسناک شیطان پرستان

علامت های پیچیده وترسناک شیطان پرستان

اول _ پنتاگرام (ستاره پنج ضلعي وارونه)

استفاده از پنتاگرام به عنوان يك نشان شيطاني به نيمه دوم قرن بيستم بر مي گردد، جايي كه شيطان گرايي مدرن توسط آنتوان لاوي موسس و بنيانگذار كليساي شيطان پايه گذاري شد. اين علامت نشاني از جادوي سياه است كه حاكي از پيروزي ماده و آرزوهاي فردي بر عقايد و تعصبات ديني و مذهبي مي باشد.

دوم ـ ۶۶۶
يك سمبل با عنوان «شماره تلفن شيطان» توسط گروه هاي هوي متال وارد ايران شد، اما در حقيقت علامت انسان و نشانه جانور در ميان شيطان پرستي تلقي مي شود.

سوم ـ صليب وارونه
اين نماد، حكايت از «وارونه شدن مسيحيت» دارد و عمدتاً استهزا و سخره گرفتن اين دين محسوب مي گردد. صليب وارونه در گردن بندهاي بسياري مشاهده شده و خواننده هاي راك انواع مختلف آن را همراه دارند.

چهارم ـ آنخ
اين نماد به انگليسي (ankh) نوشته مي شود و سمبل شهوت راني و باروري است. اين نماد به معناي روح شهوت زنان نيز تعبير مي شود. امروزه نماد «فمنيسم» در واقع يك نماد برداشته شده دقيقاً از سمبل هاي شيطاني است.

پنجم ـ سر بز
بز شاخدار، بز مندس (همان ba'al بعل خداي باروي مصر باستان)، بافومت، خداي جادو، scapegoat (بز طليعه يا قرباني) است. اين نماد يكي از شيوه هايي است كه شيطان گرايان مسيح را مسخره مي كنند؛ زيرا گفته مي شود كه مسيح مانند بره اي براي گناهان بشر كشته شد.

ششم ـ هرج و مرج
اين نماد به معناي از بين بردن تمام قوانين است و دلالت بر اين امر دارد كه «هر چه تخريب كننده است تو انجام بده». اين نماد عمدتاً مورد استفاده گروه هاي هوي متال است.

هفتم ـ چشمي در حال نگاه به هم جا
چشم در برخي نمادهاي روشنفكري نيز به كار مي رود. اما شيطان گرايان اعتقاد دارند چشم در بالاي هرم «چشم شيطان» است و «بر همه جا نظارت و اشراف دارد». اين علامت در پيشگويي، جادوگري، نفرين گري و كنترل هاي مخصوص جادوگري مورد استفاده قرار مي گيرد. اين نماد بر روي دلار آمريكايي به كار رفته است.

هشتم ـ ضد عدالت
با توجه به اينكه تبر رو به بالا، نماد عدالت در روم باستان بوده است،‌ شيطان گرايان نيز رو به پايين را با عنوان نماد ضد عدالت انتخاب كرده اند. فمينيست ها از دو تبر رو به بالا به معني مادر سالاري باستاني استفاده مي نمودند.


مراسم و برنامه ها
در قرون اوليه پرستش شيطان در اوقاتي مانند زمانا خسوف و كسوف صورت مي گرفت، بر اساس اين تصور كه شيطان و خداي تاريكي از انسان ها خشمگين شده و منتظر هديه است و اگر براي رضاي او قرباني نكنند خداي تاريكي و شيطان تمام انسان ها را قتل عام خواهد كرد. لذا براي آرامش شيطان انسان را قرباني مي كردند.
اكتشافات به دست آمده از قبايل آمريكاي جنوبي از جمله اتاق هاي مخصوص كه داراي بناي خاص و تزئينات مخصوص در اين راستا بوده است وجود اين قرباني ها را تاييد مي كند.

در شيطان گرايي جديد قرباني كردن وجود ندارد ولي كساني كه پيرو شيطان گرايي قديم و قرون وسطا هستند، قرباني خود را در دل شبي تاريك با آب مقدس غسل داده و بر روي محراب قرباني مي كنند. آنان در مرامشان، بعد از كشتن قرباني خون او را مي نوشند و سپس جسدش را در آتش مي سوزانند و اوراد مخصوص نيز خوانده مي شود.

اول ـ نماز سياه
معروف ترين مراسم شيطان گرايان كه در كليساي آنان انجام مي شود نماز سياه است كه همانند مراسم عشاي رباني مسيحيان است هر چند كه تمام اعمال آن برعكس مسيحيان انجام مي شود.

دوم ـ پيوستن عضو جديد
بوسه مقدس عملي است كه هنگام ورود عضو جديد به مجموعه شيطان گرايان انجام مي شود. اين عمل در جادوگري نيز وجود دارد. در اين عمل براي خير و بركت و تقديس عضو جديد در بين شيطان گرايان و به نشان پذيرفته شدن و تشكر از او پنج بوسه توسط همسر يا خود كشيش بر بدن او زده مي شود.

سوم ـ كسب قدرت تاريكي
در اين مراسم كه براي كسب نيروهاي نهفته در تاريكي انجام مي شود، شيطان گرايان در پي به دست آوردن نيروي دروني و بي پاياني هستند كه روحشان ارتقا يافته قدرتمند شوند. در اين مراسم به نتيجه نبايد بد گمان بود بلكه براي آرامش و دوري از افكار بيهوده را در خود ايجاد كنند.

چهارم ـ كليسا و كشيشان شيطان پرست
كليساي شيطان در واقع سازماني فلسفي براي معتقدين به مبادي فلسفي شيطان گرايي است. اعمال اين پرستش را آنتوان لاوي در انجيل شيطان نوشته است.
اين كليسا در سانفرانسيسكو تاسيس شد. از ديگر پرستش گاه هاي شيطان گرايان معبد است. معبد سِت از مخوف ترين، مشهورترين و مخفي ترين سازمان هاي شيطان گرايي است. اين مركز، اولين جامعه مخفي است كه ادعاي رهبري جهاني «طريقت دست چپ» را در جهان دارد.
شيطان گرايي مانند ساير آيين ها افرادي را براي تبليغ در اختيار دارد كه به آنها كشيش لقب مي دهند.

كشيش ها داراي لباس هاي خاصي بدين گونه اند: آنها شنل و كلاه بزرگ مخصوصي به رنگ سياه بر تن مي كنند،‌ عصا و يا چوب دستي كه بر روي آن عبارات عبري مخصوص حك شده و سر آن پنتاگرام ديده مي شود در دست مي گيرند و كفش نوك تيزي نيز مي پوشند. اينگونه لباس مخصوص كشيش است و افراد ديگر گروه حق پوشيدن چنين لباسي را ندارند. كشيش در تمامي مراسم ديدار با شيطان حضور دارد و دعاهاي مخصوصي به زبان عبري را خوانده و افراد ديگر تكرار مي كنند. كشيشان موظفند آيين خود را تبليغ نموده،‌ افراد را به گروه وارد كنند و با افراد خاطي مبارزه و آنها را نابود سازد.


شيطان گرايي در ايران
امروزه در دهكده جهاني اتفاقات آن سوي مرزها به راحتي در اختيار افكار عمومي قرار مي گيرد. اربابان رسانه ها و صاحبان قدرت براي تحت تاثير قرار دادن فرهنگ هاي ناب و سلطه فرهنگي بر آنان از شيوه هاي متنوعي بهره مي جويند. در اين راستا براي شيوع هجمه هاي شيطان گرايي در ايران از شيطان گرايي و ترفندهاي تبليغي آن بهره جسته اند لذا چند اقدام نقش بسزايي در خصوص ورود جريان مذكور ايفا كرده است.


مهمترين راه ورود شيطان پرستي به ايران رواج يافتن ميل جوانان به استفاده از موسيقي متاليكا و ساز گيتار بوده است. در ده سال گذشته موسيقي متاليكا به صورت زير زميني و غيرمجاز وارد كشور شده و در چارچوب آن مفاهيم نحله انحرافي شيطان گرايي در اختيار جوانان قرار گرفت.


گروه هاي شيطان گرا و علاقمندان به موسيقي بلك متال در برخي از مناطق يا استان هاي كشور داراي پاتق و جمعيتند. اين گروه ها در ميان ارامنه و مسيحيان در مقايسه با ساير اديان در ايران از جمعيت قابل توجهي برخوردارند. از جمله، گروه ضد مسيحي به نام آنتي كريست، در اين مناطق موجود است. رفتارها و باورهاي اين گروه عبارتند از:


ـ عدم اعتقاد به خدا، دين، آخرت و پيامبران.
ـ اهانت به كتب مقدس به ويژه كتاب انجيل و قرآن كه معمولاً آنها را پاره كرده يا مي سوزانند.
ـ توهين به نمادها،‌ اشيا يا اماكن مقدس، مانند وارونه كردن صليب حضرت مسيح (ع) يا اهانت به قبله گاه مسلمين يا نوشتن جملاتي بر روي كليساها و مساجد.
ـ اغفال دختران و آزار و اذيت آنان و ايجاد رابطه جنسي خشونت آلود به سبب داشتن عقايد ضد زنان.
ـ كشتن و آزار حيواناتي مانند سگ، گوسفند و گربه به صورت دار زدن، سر بريدن و سوزاندن.


شايان ذكر است كه ترويج و تبليغ شيطان گرايي در ايران از چند طريق صورت مي گيرد نظير محصولات صوتي و تصويري شيطاني، لباس، زيورآلات، آرايشگاه ها و فيلم هاي شيطان گرايي.
منبع: کتاب زمزمه هاي شيطاني آسيب شناسي عرفان هاي نوظهور، دكتر محمدتقي فعّالي

ansar-sabzevar.blogfa.com


امضای خادم الزینب
بكوش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...


چیزی و نفهمیدی منکرش نباش...
خادم الزینب آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
The Following 4 Users Say Thank You to خادم الزینب For This Useful Post:
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمان


برچسب ها
شیطان پرستان


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
شیطان وسوسه می کند یا اجبار ؟ Redemption شیطان شناسی 0 08-01-2012 21:50
شیطان شناسی در قرآن محبّ الزهراء شیطان شناسی 3 05-10-2011 15:30
قلمروی شیطان محبّ الزهراء شیطان شناسی 0 05-10-2011 13:13
« یوگا »: پرستش شیطان! saeedjj فراماسونری ، شیطان پرستی و... 3 24-09-2011 15:45
فراماسونری : دجال آخرالزمان مکلف فراماسونری ، شیطان پرستی و... 3 10-08-2010 07:51

TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/basijtvRSS Feed@basijtv

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 21:18 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1