شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

فروشگاه طب اسلامی ، سنتی ، موادآرایشی ، بهداشتی و پوستی ارگانیک اسرار الشفاء


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > اسلام > جبهه و جنگ


جبهه و جنگ مباحث مربوط به دفاع مقدس و حزب الله لبنان و ...

پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-12-2010, 11:24   #1
مدیر ارشد انجمنهای نور آسمان
 
محبّ الزهراء آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Feb 2010
محل سکونت: ماه
نوشته ها: 17,020
Thanks: 31,945
Thanked 50,450 Times in 14,795 Posts
پیش فرض پدرم! اميدوارم بر زخم هاي جنازه ام بوسه بزنيوصيت نامه شهيد مقداد افسري
شهيدافسري: پدرم! اميدوارم بر زخم هاي جنازه ام بوسه بزني


پدرم! اميدوارم روزي كه جنازه ام را ديدي بر محل جراحت زخم بدنم بوسه زني و با قلب آكنده از عشق به خدا و رو حيه سرشار از افتخار و سرور جنازه ام را تقديم به خداوند بزرگ فرمايي و اين قرباني را كه انشا ا... راه اسلام است بپويند و آنها نيز تا شهادت مبارزه را ادامه دهند.


مقداد افسري افسري به سال 1339 در روستاي حسين آباد بهشهر متولد شد و در عمليات رمضان به تاريخ 30/4/61 به درجه رفيع شهادت نايل آمد.

بسم رب الشهدا والصديقين
ان صلاتي ونسكي و محياي و مماتي ا... رب العلمين
اللهم و امن باالمل لك بما تحت و ترضي
الهي انت ربي و انا عبدك، انت محسن و انا معصي
خط سرخ شهادت خط آل محمد(ص) و علي(ع) است .(امام خميني)


خداوندا! نعمت بهشت و حوارالعين را وعده ام فرمودي اما نه بخاطر آن و عذاب و سوزش جهنم را به من فهماندي اما نه به خاطر ترس وحشت از آن بلكه فقط به خاطر رضاي تو جان در طبق اخلاص نثار راه دوست كردم و تو اي معشوق و محبوب، اي انيس تنهايي ها ،اي مونس بي كس ها، اي يكتا، اي ستار العيوب گدايان كوي خود، اي رب العالمين اي كه زبان الكن و عقل از درك كنه وجودت ناتوان و كوه هاي سر به فلك كشيده از خشيت حضرتت خرد و متلاشي و اي غايب آمال عارفين بر اين مدعاي حقير شاهدي و بر قلب كوچك و بيمارم علي،بر اين بنده گنهكار ترحم فرما و مرا ببخش به نسكي خود و مرا قياس بپاي خود، تو محسن و من معصي و تو خالق و من بنده و اي دوست اين زبان حال من و سخن دل ناپاك من است كه:

گداي كوي تو از هشت خَلَد، مستغني / اسير عشق تو از هر دو عالم آزاد است

بس نگويم شمه از شرح شوق خود از آنك /درد سر باشد نمودن بيش از ابرام دوست

دارم اميد عاطفتي از جانب دوست/ كردم جنايتي و اميدم به عفو اوست

با درود پاك و مخلصانه و عابدانه به انبياء اوليا بزرگ خداوند از حضرت آدم (ع) تا رسول ا... اعظم حضرت محمد(ص) و از وصي به حق او شهيد محراب مسجد كوفه تا دوازدهمين ستاره درخشان آسمان امامت و ولايت حضرت حجه بن الحسن(عج) و از فقهاي بزرگوار غيبت كبري تا ولي وفقيه، عالم عامل قلب طپنده و توفنده امت اسلامي، بر عرش نشين جماران، دلباخته و عاشق الي ا... امام خميني روحي فداه و سلام گرم و آتشين بر ارواح پاك و روان مطهر شهداي اسلام از صدر تا هفتم تير و خصوصا شهداي بزرگوارمان و عالمان رباني شهيد مظلوم آيت ا... بهشتي وشهيد اول محراب آيت ا... مدني و شهيد دوم محراب آيت ا... دستغيب وشهيد سوم محراب آيت ا... صدوقي كه در همبن روز به شهادت رسيد وصيت نامه خود بنام مقداد نام خانوادگي افسري حسين آباد ،فرزند عليجان ،شناسنامه بشماره696 را كه اعمال آن را واجب الاجرا ميدانم بشرح ذير مي نويسم واميدوارم خداوند بزرگ و غفار از نوشتن و اجرا كردن آن خشنود و راضي گردند در ضمن وصيت هاي خصوصي را جداگانه در فرم وصيتنامه نوشته ام و در اين مرقومه صرفا به بعضي نكات لازم و ضروري كه به ذهن ناتوان بنده رسيده است توجه شده ودر واقع قابل انتقال به عموم طبقات و مردم متعهد و الهي مي باشد.
انقلاب اسلامي ايران در ادامه خط انقلابي و اسلامي رسالت محمدي (ص) مستحق گشت ودر دنياي جهل و ظلمت چون برقي جهيد و با توكل به خداوند بزرگ (ان تنصروا الله ينصركم) وامداد هاي غيبي و رهبري هاي پيامبر گونه دوربينانه امام امت و وحدت و يكپارچگي امت حزب ا... در مدت كوتاه وبا خسارت كمتر از آنچه متصور بود به ثمر رسيد و جمهوري اسلامي به عنوان دستاورد اين انقلاب الهي بر پايه هاي توحيد، امامت... استوار گشت. اما پيام آوران ظلمت و تاريكي و خفاشان كور دل تحمل حضور و ثبات اين قدرت الهي را نداشته و ندارند و آنچنان كه قرآن كريم مي فرمايد مرض قلب هاي شان روز به روز عميق و افزونتر ميگردد و قهرا تحمل اين قدرت الهي با توجه به اين كه روز بروز بر ثبات و صدور آن افزوده مي شود را نخواهند داشت طبيعي است اين دشمنان قسم خورده و كوردل براي ساقط كردن جمهوري و اركان آن لحظه اي آرام ننشسته و نخواهند نشست و تعهد انقلابي اسلامي ميكند كه با دشمنان دين خدا و كساني كه مي خواهد نور الهي و حق را خاموش سازد با قويترين و قدرتمند ترين وضع مبارزه و مجاهده نمود و خصوصا از موضع قدرت مبارزه نمود.
اين مبارزه ها و مجاهدت ها آن هم در شرايط سخت انقلاب اسلامي ايران با فشارهاي همه جانبه سياسي، نظامي، اقتصادي، را چه كسي جز پيروان حسين بن علي(ع) مي تواند تحمل كند؟ چه كسي به جانبازي و ايثار و شهادت در اين راه و حفظ آنهمه دستاور بزرگ از آل علي (ع) اولي تر است؟ مگر نه اين است كه بايد مناديان و مدعيان ياري حسين(ع) در عاشورا كه ساليان دراز عاشقانه و پاك باخته شعار «ياليتي كنت معكم فافوز فوزا عظيما» را سر داده اند امروز در وصف مقدم نصرت كنندگان دين خدا باشند، يكي از نعمات بي شمار انقلاب اسلامي احياء شهيد پروري و ارزش شهيد و وظيفه وارثان و بزرگتر از همه تكرار حماسه هاي روحي و معنوي بزرگ صدر اسلام است. روحيه عظيم شهادت طلبي كه امروز در تمام بلاد ميهن اسلامي ما شاهد آن هستيم همه نشات گرفته از فرهنگ غني و عميق توده هاي مسلمان و حزب ا... مي باشد. شهادت خطي است كه هنوز ارزش آن و اثر آن و اجر آن براي ما آنطور كه بايد روشن نشده است ، هنوز روحيه هاي ما به آنجا نرسيده است كه سرود الهي و حماسي«فزت و رب الكعبه» را سر دهيم اما اميد واثق داريم كه جوان هاي سلحشور و مبارزه و جان بر كف ما فردا عارفان بزرگ به خداوند و زاهدان عميق شب و شيران دلير روز خواهند شد و چه بسا از قشر هاي مختلف امت حزب ا... خط امامت ولايت است كه مي رفت تا به قصد شوم تبهكاران مسخ و محو گردد اما خداوند نور خود را حفظ مي كند ولو اينكه مشركان خوششان نيايد.
امامت و ولايت بدون امت و امت بدون امام و ولايت حركتي بي هدف و بي نتيجه است. ولايت و امامت قلب امت است و اين والاترين تعبيري است كه از اين دو معنا مي توان كرد ، يعني امامت نباشد امت مرده و كالبد بي روح است و امامت و ولايت بدون امت هم چون قلب بي جسم است كه تحقق خارجي ندارد. جدا از همه مطالبي كه مي شود بيان كرد ، در جامعه ما قبول اين مطلب با حضور وجنات عالم عامل، عاشق الي ا... عارف مجاهد، مرجع بزرگوار، فقيه كم نظير امام خميني روحي فداه كه بحق بايد او را عرش نشين جماران خواند راحت تر و ساده تر است. يعني ديديم در تجربه انقلاب اسلامي كه بدون او پيروزي ممكن نبود و يا به زمان هاي دورتر مي انجاميد پس امت حزب ا... و مسلمان دور امام را محكم بگيريد، به سخنان امام امت توجه داشته باشيد و چون عاشقي دلباخته او را معشوق محبوب خود بدانيد كه او ولي فقيه است و اطاعت از او واجب عيني و يقيني است و تخلف از او حرام و گناه محسوب مي گردد. خدايا خدايا تا انقلاب مهدي، تو را به جان مهدي، خميني را نگهدار. آمين يا رب العالمين.
و اما سخني با تو اي پدر عزيزم!
اي سرپرست و ولي با محبت لطف دارم! اميدوارم از فرزندم نالايق خود بپذيريد.
پدرم !
مي دانم از چندين سال رنج و زحمت و تحمل مشكلات زيادي كه برايم كشيدي . انتظار داشتي به جايي برسم و چون درختي از ميوه هاي بنده استفاده كني و طبيعي هم همين است اما چه بايد كرد وقتي كه توحيد به قيمت بريدن گردن اسماعيل از خطر مي رهد و اخلاص با ايثار همه چيز فراهم مي گردد چه مي توان كرد؟ وقتي كه به قيمت حضور ما و عزت دنيوي و مادي ما شرك نيز خانه دل را تيره و تار مي كند آيا پدرم آن زمان رسيده است كه اين دو را مقايسه نكنيم و سوز را با ظلمت بقياس نياوريم؟ چرا ، رسيده است و مي دانم چون كوه استوار خواهيد ايستاد و بر ظلمت قامت استوار و زخم ديده ام صداي تكبير و لااله الا ا... را ندا خواهيد داد. گر چه مصيبتي جانكاه و سنگين است و خصوصا براي شما كه براي بنده زحمت و رنج ها ي غير قابل قبولي متحمل شديد و در زماني كه بيش از يك ماه از ازدواج بنده نمي گذرد شما به امتحان گذاشته شده ايد.
پدرم ! خداوند همه ما را مي آزمايد و شما را با شهادت من خواهد آزمود. من اميد حتمي دارم كه هنگامي كه جنازه ام را ببيني و هنگامي بدن قطعه قطعه شده و رنجور و خون آلودم را در آغوش مي كشي خاطرات از صحنه هاي عاشورا و غربت ياران امام حسين (ع) و بي ياوري حضرت حسين (ع) ناراحت و غمگين باشيد تا در آن لحظه ديگر فشار شهادت بنده بر شما گران نباشد.
پدرم! مرا ببخش كه نتوانستم براي شما فرزندي غمخوار و وظيفه شناس باشم، چه تندي ها و بي خردي ها در مقابل گرامت انجام ندادم، چه رنج ها كه برايت نيافريدم و چه زحمت ها و مشكلات كه برايتان ايجاد نكردم. مرا با چهره پدري و محبت سروري ببخش تا خداوند كريم از اين بنده ذليل مسكين در گذرد.
پدرم!
اميدوارم روزي كه جنازه ام را ديدي بر محل جراحت زخم بدنم بوسه زني و با قلب آكنده از عشق به خدا و رو حيه سرشار از افتخار و سرور جنازه ام را تقديم به خداوند بزرگ فرمايي و اين قرباني را كه انشا ا... راه اسلام است بپويند و آنها نيز تا شهادت مبارزه را ادامه دهند.
پدرم!
به آرزوي توفيق اذن شفاعت كه بتوانم در قيامت صاحب قرباني را كه شما باشيد شفاعت كنم از حضور محترمتان معذرت مي خواهم و خدا حافظي مي نمايم.
و اما اي مادرم!
اي محبت ورز و مهربان با شما چگونه سخن بگويم؟ از ايثارتان و فداكاري همه جانبه تان چه بگويم ؟ اميدوارم خداوند بزرگ از شما راضي خشنود باشد و اين قرباني را از شما بپذيرد. مادرم به شما و پدرم مي گويم كه روز تشييع جنازه ام گريه نكنيد و مواظب سوء استفاده دشمنان اسلام و منافقان باشيد و لحظه اي از امام جدا نشويد و قدر يكديگر را بدانيد و در نماز هاي خود مرا دعا كنيد و برايم آمرزش بطلبيد چرا كه دعاي پدر و مادر مستجاب مي شود و فراموش نكنيد تقوا و خمس و زكات و روزه و نماز و ساير احكام الهي را پاس بداريد و براي آن جان نثار باشيد. پدرم و مادرم!
شما را در تربيت فرزندان رشيد و بزرگوار سفارش و توصيه مي كنم. قدر فرزندان را پاس بداريد و اگر مهرداد از ميان شما براي هميشه رفت ياد و خاطره مهرداد تا لحظات آخر حيات در ميان شما باقي خواهد ماند و اميدوارم هميشه دعا در حفظ و طول عمر جان شريف امام بكنيد و بعد مرا و رزمندگان را، اگر خواستيد نيز دعا نمائيد. بيش از همه از زحمات شما تشكر مي كنم و اميدوارم مرا ببخشيد.
و اما برادران عزيزم!
(اوصيكم بتقوي ا...)شما را سفارش مي كنم به تقوي و ترس از حدود قوانين الهي را محترم شمرده و در اجراي مو به موي آن كوشا باشيد، در سازش با دشمنان اسلام هيچ وعده اي را قبول نكنيد در نبرد با آنها از ايثار هيچ چيزي حتي جان عزيزتان دريغ مداريد.
برادران محترم و بزرگوارم!
مي دانيد برادر شما در راهي گام نهاد كه ساليان دراز زمينه هاي آن را خود آماده مي نمود و روزي را انتظار مي كشيد كه بدست دشمنان اسلام و منافقان و ملحدان از خدا بي خبر چون مولاي متقيان امير المومنين شربت شهادت نوشد.
مي دانيد كه برادر شما سعي در اجراي قوانين اسلام و قرآن داشت و در آن راه جان باخت و مخلصانه جان خود را تقديم دوست نمود پس شما او را كه در اين راه تا قاصر و ناتوان زيست با پشتكار و تقوا و اخلاص خودياوري و شفاعت گر باشيد برادران عزيزم بيش از هر چيزي از شما توجه به اجراي احكام اسلام در خانواده و جامعه را انتظار مي كشم و آرزو مي كنم كه روزي به اسقبال شما در بهشت برين و جنت خداوند بيايم و انشاا... آن روز بعد ازخدمات ارزنده و پايدار شما در آينده هاي دور باشد تا بتوانيم براي اسلام خدمتگزاري متعهد و براي امام ياري وفادار و براي امت مسئولي دلسوز و براي محرومان حامي و براي رزمندگان اسلام قدرت بخش و روح بخش و براي زاهدان مرشد و براي عارفان واصل باشيد.
در نماز هاي خود امام را بسيار دعا كنيد و رزمنده ها و مسئولين و روحانيت را از دعاي خير فراموش نكنيد.
برادران!
نور چشمي هاي عزيزم! امروز شما از هر وقت بايد بيشتر چشم به امام و روحانيت بدوزيد و در صدر آن به امام متصل شويد. ديگر شما را از گذر زمان و نا ملايمات هر آسيبي نمي رسد و كشتي توحيد را با سلامتي به ساحل شهادت خواهيد برد و از آنجا به سوي معشوق و محبوب پرواز كرده و در كنار او و در جوار اوليا و شهدا و انبياء و در رحمت گسترده حضرتش آرام خواهيد گرفت.
برادران !
شما فردا بايد پرچمداران پرچم افتاده بنده باشيد و فردا پيش قراولان مبارزه با استكبار جهاني و مزدوران آنها چه شرقي و چه غربي باشيد و متوجه و هشيار زندگي كنيد تا خداي نكرده اسير توطئه هاي رنگارنگ دشمنان كور دل منحرف غربي و ملحدان و از خدا بي خبران شرقي نشويد. متوجه و آگاه باشيد تا دنياي دني و پست شما را به كام زينت هاي مرگبارش فرو نبلعد.
از خداوند بزرگ سلامتي امام امت و ظهور حضرت مهدي (عج) - هدايت منحرفان_رستگاري مسلمين_پيروزي همه جانبه حزب ا... موفقيت شما برادران - سرنگوني استكبار و ظلم- مغفرت خويشتن را خواهانم.
(والسلام عليكم والرحمه و بركاته)
در خاتمه از تمام دوستانم و فاميلان و آشنايان مي خواهم كه از بنده بگذرند و مرا در صورت مديون بودن به ايشان ببخشيد.


خدایا اندکی....تنها اندکی از دریای معرفت این بزرگان را نصیب من هم که کوچکم و حقیر و اسیر دنیا بگردان!!!!

امضای محبّ الزهراء
طاعـــــــت از دست نیاید ، گنهی باید کرد
در دل دوست به هر حیله رهی باید کرد


!


بعداز اين لطفي ندارد حکـمراني بر دلم
شهر ويـران گشته فرماندار مي خواهد چه کار . . .
محبّ الزهراء آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمان


برچسب ها
هاي, پدرم, ام, اميدوارم, بوسه, بر, بزني, جنازه, زخم


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
سیره عملی امام حسن عسكری(ع) s.ali داستان های مرتبط با امام علی(ع) 0 02-07-2009 23:31

TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/basijtvRSS Feed@basijtv

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 19:48 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1