شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

پایگاه بسیج خودجوش و مردمی تلگرام


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > سیاست اسلامی > فراماسونری ، شیطان پرستی و...


پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 16-08-2011, 19:18   #1
حرفه ای
 
پولدار آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Oct 2010
محل سکونت: هرجا که شد
نوشته ها: 509
Thanks: 587
Thanked 1,150 Times in 371 Posts
پیش فرض آستانه قزاقستان پایتخت ماسونی!

شهر آستانه در قزاقستان اولين پايتختي است كه در قرن بيست و يكم بنا نهاده شد و مقصد نهايي جهان را به خوبي نشان مي‌دهد. اين شهر روياي يك نفر بود : نورالسلطان نظربايف رئيس جمهور قزاقستان!
آستانه در يكي از مناطق دورافتاده و خالي از سكنه در جلگه‌ آسيا و با ميلياردها دلار درآمدهاي نفتي كشور قزاقستان بنا شد و حاصل آن حيرت‌آور است : پايتختی رو به آينده‌ و رمزآلود و دربرگيرندة نظم نوين جهاني در عين حال كه قديمي‌ترين دين [غیر الهی] بشريت يعني «پرستش» خورشيد را گرامي مي‌دارد. اين شهر هنوز به يك منطقة در حال ساخت و ساز عظيم شباهت دارد، اما ساختمان‌هاي تكميل شدة آن به واقع خلاصه‌اي است از روياي پنهان نظر بايف.
هرم صلح


اين هرم غول پيكر كه زاييدة فكر و هنر بهترين مهندس معمار بريتانيا «لرد نورمن فاستر» است در وسط جلگة آسيا غريب به نظر مي‌رسد. هدف از ساخت این هرم كناره‌گيري از خشونت و متحد ساختن همة اديان دنيا است. نورمن فاستر مي‌گويد در اين ساختمان هيچ نماد مشخص ديني به كار نبرده تا و حدت هماهنگ دوبارة اديان را به وجود آورد. اما اين هرم در واقع معبدي براي دين واحد و حقيقي جويندگان علوم مخفي است‌ : پرستش خورشيد. گشتي در داخل ساختمان نوعی سفر نمادین و يادآور مسير هر انسان به سوي روشنايي است. بياييد با هم به اين سفر برويم.
موقعیت جغرافیایی قزاقستان در حاشیه دریای کاسپین :

.
شكل هرم
تازه واردان به اين دين هرم را به عنوان نماد آرماني خط مشی سري و مؤسساتي كه به منظور نشر آن تأسيس شده‌اند، پذيرفته‌اند. منلي پي‌هال، آموزش مخفي تمام اعصار.

Novus Ordo Seclorum = نظم نوين جهاني
همانطور كه منلي پي‌هال اظهار مي‌كند، هرم نمادی كامل و نمايانگر اسرار تمدن‌هاي باستاني است. اين اسرار که در عين سادگي مفاهيم عميقي را در برداشته و در مقياس علوم ماورائي هستند٬ از طرفي دانشي مخصوص روشنفکران و از سوي ديگر باعث سردرگمي تودة مردم مي باشند. طبقة ممتاز امروز كه تازه به این دين مخفي روی آورده اند در اصل وارثان اين دانش باستاني‌اند و از هرم به عنوان نماد قدرت در جهان امروز استفاده مي‌كنند.رأس مجزا و درخشان هرم نشان دهنده ي حقيقت معنوي موجود در جهان و نیز تک تک انسانهاست . معني نمادين ديگر مربوط به سرجدا شدة هرم ماهيت ناتمام نظم نوين جهاني است. گفته مي‌شود سرجدا شدة هرم بزرگ زماني در جاي خود قرار مي‌گيرد كه اين پروژة باستاني به وقوع بپيوندد. اهرام ديگري نيز در سراسر دنيا وجود دارند كه نشان دهندة قدرت نخبگان طبقة حاکم بر تودة مردم هستند.

محل برگزاری مسابقات در ممفيس
.

هتل لوكسر در لاس وگاس
.

هتل رافلز در دوبي
.
سالن اپرا (زيرزمين هرم)
وقتي وارد طبقة همكف اين هرم مي‌شويد فضاي داخلي تاريك و غار مانند است . اپراي آستانه كه در زيرزمين هرم واقع شده٬ ميزبان مردم ساده و بي خبر است.

سال اپرا زيرزميني
.
عليرغم تاريكي اين طبقه، تصوير بزرگي از خورشيد تقريباً تمام سقف را پوشانده است.
.
بخش مياني هرم

دور ميز خورشيد
.
درست در بالاي سالن فضاي مركزي هرم واقع شده است. اين فضا در اصل اتاق‌ گردهمايي و كنفرانس‌هاي رهبران اتحاد دوبارة اديان جهان است. دقيقه‌اي تامل كنيد و از نماد گرايي در اين مكان لذت ببريد! رهبراني از سراسر دنيا دور يك شماي بزرگ از خورشيد گرد هم مي‌آيند تا دربارة دربارة از بين بردن اختلافات در عصر نوين پيش‌رو بحث نمايند. نمادگرايي در اينجا خودنمايي مي‌كند؛ همة آن اديان تنها حاصل و فرع ذات اصلي مورد پرستش يعني همان «خورشيد» هستند. اين فضا بسيار نوراني‌تر از سالن اپرا و نشانگر پيشرفت به سمت روشنايي است. تصوير خورشيد در وسط ميزگرد دقيقاً در بالاي خورشيد روي سقف سالن است. بنابراين در حالي كه عموم مردم در تاريكي دنياي مادي سرگرم مي‌شوند، روشنفکران درست در بالاي سر آنها در حال تفكر براي دستيابي به خداشناسي هستند.

تفكر براي دستيابي به خداشناسي
.
اگر شما ديگر مقالات اين سايت را مطالعه كنيد به اهداف «نظم نوين جهاني» پي خواهيد برد. يكي از آنها جايگزيني تمام اديان به وسيلة نوع واحدي از كفرگرايي نوين است. اين همان چيزي است كه گردهمايي‌ها و جلسات بر آن اساس شكل مي‌گيرند. شهر آستانه به درستي يك شهر با «نظم نوين جهاني» است.
.
رأس هرم

رأس هرم به معناي واقعي آسماني است. مدور و تماماً داراي پنجره‌هايي است كه رو به تابش نوراني خورشيد است. تصاويري از كبوتران سفيد در پنجره‌ها جاي گرفته‌اند كه استعاره‌اي از صلح حاصل از اتحاد دولت‌ها و اديان جهان در «نظم نوين جهاني» است. رأس هرم تصوير نمايي دستيابي به روشنايي در سطح فردي و جهاني است.
به سقف رأس هرم بنگريد :

خداي خورشيد به زيبايي تمام بر روشنفكران مي‌تابد.
بیایید یکبار دیگر اجزاي مختلف هرم را مرور کنیم:
- سالن اپراي تاريک در بخش زيرين (برای عموم مردم)
- اتاق گردهمايي در بخش مياني (برای نخبگان)
- بخش فوقاني خداگونه (به نوعی عرش)
این اجزا تصوير فيثاغورثي از دنيا را مجسم مي‌كند. اصول فيثاغورث در جوامع مخفي امروز به طور كامل مطالعه مي‌شوند :
فيثاغورث جهان را به سه بخش تقسيم كرده است كه آنها را «جهان متعالي»، «جهان مافوق» و «جهان مادون» مي‌نامد.
دو دنياي تحتاني در ذات اين جهان متعالي نهفته‌اند. «جهان مافوق» منزلگاه جاودانيان است. همچنين اين دنيا اقامتگاه صور ازلي يا خاتمان است؛ ذات آنها به هيچ وجه در جنس طبيعت خاكي سهيم نيست، اما آنها كه ساية خود را بر فراز جهان مادون گسترده‌اند تنها از طريق آن سايه قابل درك‌اند. دنياي سوم يا جهان مادون منزلگاه مخلوقاتي است كه از جنس مادي هستند يا در كار با یا براي موجودات مادي شركت دارند. پس اين جهان منزلگاه بشريت و سلسله‌هاي پايين‌تر است، آن‌هايي كه موقتاً خاكي‌اند اما قادرند به واسطة فلسفه و عقل خود به درجات بالا عروج نمايند. - همان منبع

سه بخش هرم - برای دیدن تصویر دقیق تر کلیک کنید!
به عبارت ديگر، اين هرم وراي يك جاذبة جهانگردي نمودي از فلسفة جدید است. همانطور كه «دان كرويكشانكس» تا حدي مرموزانه در مستند خود مي‌گويد، اين نمودي از قدرت آينده است.
.
باتيرك(Bayterek)


اين بناي يادبود كه توسط مهندس معمار برجستة بريتانيا «سر نورمن فاستر» طراحي شده تجسمی از يك افسانة قومي دربارة درخت زندگي اسرارآميز و يك پرندة خوشبختي است. پرنده كه «سامروك» ناميده مي‌شود در شكاف ميان دو شاخة درخت تخم گذاشت. تخم یا همان كرة طلايي در بالاي بنا يكبار ديگر يادآور خورشيد، است.
اين درخت زندگي نمودي است از دالانی که ارواح از طريق آن دنياي مادي را ترك می کنند و به دنياي ابدي و الهي مي‌پيوندند. اين مفهوم در اكثر (اگر نگوييم همه) جوامع مخفي به منزلة رجعتگاه است.
درون كره طلايي
بازديدكنندگان مي‌توانند به بالاي برج بروند و نماي بي‌نظيري از شهر نظربايف را مشاهده نمايند. چيزهاي عجيب ديگري نيز قابل مشاهده هستند.

در درون كره ما به يك مورد سوال برانگيز بر مي‌خوريم. يك مثلث طلايي با اثر دست رئيس جمهورر نظر بايف در وسط آن. چرا؟ صادقانه بگويم، من نمي‌دانم. فقط مي‌توانم بگويم كه چيزي شبيه به اين را در فيلم Total Recall ديده‌ام.

شگل انگشتان بصورت باتا (bata)

اين كره توسط نمايندگاني از 17 مذهب ديني امضا شده است. بله، يكبار ديگر، صحبت دربارة متحد ساختن تمام اديان به شكل يك «نظم نوين جهاني» است.

.
ستون‌هاي ماسوني


دو ستون و يكي در ميان آنها، در فاصله‌اي دورتر. آيا اين احتمال وجود دارد كه ستون‌ها نمادگرايي ماسوني باشد؟

بله، ستون‌هاي طلايي دوقلو يادآور دو ستون ماسوني با نام‌هاي بوآز و جاشين است. من نمي‌خواهم به نمادگرايي پنهان در اين دو ستون بپردازم، اما شايد بتوان تصور نمود كه نظربايف «يك ماسون پذيرفته شده است.»
.
كاخ رياست جمهوري


كاخ رياست جمهوري كه در قسمت مهم شهر واقع شده در انتهاي مسير تشريفاتي قرار گرفته كه با برج با تيرك آغاز مي‌شود. يك گنبد بسيار بزرگ بر بام اين كاخ قرار دارد که برخلاف برج آلت گونة باتيرك – نشانگر ماهيت ذکور – نمايانگر ماهيت تأنيث است . اين طرح تقريباً در تمام شهرهاي مهم از جمله واشنگتن DC و پاريس مشاهده مي‌شود.

مركز تفريحي «خان شاطيري» (بزرگترين چادر دنيا)


اين مكان عجيب نيمه آماده نيز طرحي است از «سرنورمن فاستر» (او تقريباً تمام شهر را طراحي كرده است.) در زير اين چادر،در محوطه‌اي با مساحت بيش از 10 استاديوم فوتبال يك پارك سرپوشيده با مقياس شهري، مركز تفريحي و تجاري با ميدان‌ها و خيابانهاي سنگفرش شده، يك درياچة مخصوص قايقراني، مركز خريد، زمين گلف كوچك، تفرجگاه ساحلي سرپوشيده خواهد بود. گفته شده است كه اين ساختمان به تشبيه از خيمة معبد سليمان ساخته شده است.
اين پرستشگاه‌هاي قابل جا به جایی متشكل از چادرها، در دوران انجيلي مورد استفادة يهوديان بوده است. تازه واردان اين دين مفهومي اسرارآميز را به اين مسكن‌هاي باستاني نسبت مي‌دهند.
.
بزودي در آستانه

آستانه هنوز در حال ساخت و ساز است، اما پروژه‌هاي ساختماني به غايت مبهوت كننده‌اي در آن وجود دارد كه تعدادي از آنها به اين قرار است :
.
بازارهاي مركزي :
طراحي شده بدست آشنای قدیمی مان نورمن فاستر - برای دیدن عکس دقیق تر کلیک کنید!

.
برج‌هاي سرگردان (اسم اصلي و قطعی نيست) - برای دیدن عکس دقیق تر اینجا کلیک کنید!

استاديوم چشم جهان بين (اسم اصلي و قطعی نيست)

.
نتيجه

همانطور كه همة اعضاي طبقة ممتاز دنيا در حال فراهم آوردن شرايط لازم براي متحد ساختن جهان و تبديل آن به يك دولت واحد هستند ، نمادهايي را نيز از قدرت خود در جاي جاي دنيا پراكنده‌اند.
اين حقيقت كه عامة مردم از معني واقعي آن ساختمان‌ها اطلاعي ندارند دليلي براي اين امر است كه چرا برنامه‌هاي آنان بدون پرسش و يا توجه پيش مي‌روند . اما آن برنامه‌ها براي ساليان سال وجود داشته‌اند. منلي پي هال در سال 1918 مي‌نويسد :
«زماني كه انبوه مردم حاكمند، جهالت بر بشر حكمراني مي‌كند : زماني كه كليسا حاكم است خرافات بر بشر حكمراني مي‌كند؛ زماني كه دولت بر مردم حاكم است ترس بر آنان حاكم است. پيش از آنكه مردم بتوانند با هماهنگي و تفاهم با يكديگر زندگي كنند بايد جهل به خرد، خرافات به ايمان روشنگرانه و ترس به عقل تبديل شود.»
او در ادامه مي‌گويد:
«دولت كامل در روي زمين بايد در نهايت از حكومت الهي كه جهان بر اساس آن نظم يافته الگوپذيرد. در آن روز، زماني كه نظم كامل برقرار شود، صلح در جهان گسترده شده و خير پيروز گردد، مردم ديگر در پي خوشبختي نخواهند بود، چرا كه آن را در درون خود خواهند يافت.»
به نظر خوب مي‌آيد، اينطور نيست؟ تنها يك مشكل دارد. زماني كه اين اتفاق بيافتد، بيشتر جمعيت جهان كشته خواهند شد.
ترجمه : پرنیان پویان
ویرایش : زهرا امید


منبع:ماسون یاب

امضای پولدار
پولدار آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
The Following 5 Users Say Thank You to پولدار For This Useful Post:
قدیمی 17-08-2011, 00:46   #2
کاربر آشنا
 
Mahyar-Tpour آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jun 2011
نوشته ها: 109
Thanks: 26
Thanked 100 Times in 42 Posts
پیش فرض

قـزاقـسـتـان و قـرقـیـزسـتـان سرزمین های کاملاً ایـــرانـــی و آریـــایــی نشین بودند.اقوام پــارســی بیش از 10 هزار سال در این سرزمین ها زندگی کردند و هنوز هم مجسمه های بـودا در این سرزمین کشف می شوند.

مردم پـارسی-آریـایـی ساکن این منطقه رنگ موی قــــرمـــز و چــشــم های ســبــز داشتند.پس از حمله ی یـاجـوج و مـاجـوج(مـغـولـهـا) اکثر ساکنان این منطقه کشته و خــــــورده شدند!!!

ولی خیلی ها موفق شدند فرار کنند و امروزه این آریایی های مو قرمز در افغانستان زندگی می کنند.جای شکّ ندارد که جمعیت مــــیـــــلــــیــــونــ ـی این آریــایـــی های مو قرمز در آینده ی نزدیک آنچنان انتقامی از نـــژاد مغول می گیرند که تمام چشم بادامی ها این واقعه را روی بدنشان تـتـو کنند تا برای همیشه درس بگیرند و دیگر به این منطقه حمله نکنند.

سـوره شـوری:

و كسانى كه پس از ستم ديدنشان در مقام انــتــقــام برآيند، ايرادى بر آنان نيست (41)


Mahyar-Tpour آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
The Following 2 Users Say Thank You to Mahyar-Tpour For This Useful Post:
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمانکاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
هشدار ! هشدار ! حضور فراماسون ها در فیلم سن پطرزبورگ!!!! Aybeniz شیطان شناسی 8 04-08-2013 11:29
نماد ستاره داوود در قهوه تلخ Mahyar فراماسونری ، شیطان پرستی و... 50 25-01-2011 01:13
اینها ماسونی نیستند،آنها هم ماسون نیستند! پولدار فراماسونری ، شیطان پرستی و... 2 08-01-2011 17:30
سرمایه گذاری میلیاردی در آستانه حضرت معصومه(س) hossein moradi اخبار جهان اسلام 0 12-12-2010 12:47
فراماسونری : دجال آخرالزمان مکلف فراماسونری ، شیطان پرستی و... 3 10-08-2010 07:51

TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/nooreasemanRSS Feed@nooreaseman_com

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 23:01 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1