شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

فروشگاه طب اسلامی ، سنتی ، موادآرایشی ، بهداشتی و پوستی ارگانیک اسرار الشفاء


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > سیاست اسلامی > فراماسونری ، شیطان پرستی و...


پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-11-2014, 05:57   #1
کاربر جدید
 
Seyed-Alireza آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Nov 2014
محل سکونت: تهران
نوشته ها: 9
Thanks: 5
Thanked 14 Times in 6 Posts
پیش فرض بزرگ نمایی مسئله فراماسونری (درست یا غلط؟)

سلام بر دوستان عزیز.
بنده عضو تازه وارد در این سایت هستم، اما پیش از این سابقه 15 سال فعالیت در فروم های مختلف رو داشتم و حالا دوست دارم در مکانی مذهبی که مخاطبان مذهبی داره راجب مسائل تخصصی تر بحث و گفتگو کنم.

موضوعی در باب فراماسونری به ذهنم رسیده است و سالهاست که من رو اذیت میکنه. اما نمیدونم این مسئله توهمیه از جانب بنده و یا حقیقت داره.
بنده به علت اشنایی با موسیقی و سینای غرب و البته اندکی تاریخ معاصر سالهاست که روی این مسئله تحقیق میکنم. از این رو صحبت هایی با افرادی که در این زمینه ایراد میکنند هم داشتم. هم با اقای عباسی که جز اولین کسانی بود که راجب این مسائل صحبت میکرد هم افراد دیگه. (به عنوان مثال امسال در محله امام زاده قاسم در شب تاسوعا و ظهر عاشورا در مورد این مسئله در موحطه امام زاده صحبت میکرد که من با ایشون کمی صحبت کردم و البته با ذات این کار در این موقع مشکل داشتم. چون این زمان مناسب برای پیوستن به دسته های عزاداری و مخصوصا شرکت در مراسم تکیه امام زاده قاسم بود و عده ای که جمع شده بودند صحبت های این اقای روحانی رو گوش بدند از مراسم عزاداری قافل شدند که به نظر من ما که در سال سه روز رویایی بیشتر نداریم در محرم و این زمان به جز عزاداری حتی کارهای شایسته دیگر هم در الویت قرار نمیگیرند و از این جهت مخالف بودم و خوب همه سخنرانی رو گوش ندادم چون رفتم به تکیه اما بعدش باز با ایشون صحبت کردم و متوجه شدم اطلاعات کمی دارند ایشون و خوب با این سطح اطلاعات نباید در ملع عام سخن گفته بشه که اگر کسی مثلا بی اعتقاد به خدا بود و در حال بررسی این مسائل بود این را گزک کند و به عنوان اتو گرفتن به سخره بگیرد)
از این مباحث بگذریم.
مسئله اصلی که در ذهن من است این است که خوب در سالهای جدید هالوود و برخی از شرکت های تولید محصولات موسیقیایی روی مسائل مورد علاقه فری میسونرها علاقه بیشتری نشون دادند و برای اونها تبلیغ میکنند. (این تبلیغ قدیم هم بود اما به صورت غیر بارز تر و به حالتی نامحصوص که ظاهرا چند سالی است علنی شده است)

اما ایا این موج فراماسونر سیتزی که در ایران و برخی از کشورهای اسلامی رواج یافته است باعث اگاه شدن مردم میشود؟ یا این مسئله در این سطح واقعا جریان دارد؟!
نظر شخص بنده این است که دشمن در جناه فراماسونری تلاش میکند با استفاده از برخی از افراد (که گاها کم اطلاع هستند و یا شاید هم برخی از این افراد وابسته باشند) سعی میکنند موضوع رو بیشتر از میزان واقعیش جلوه دهند.
مثلا شما میدانید که در زمان امام حسین (ع) افرادی در لشکر یزید و ابن زیاد بودند که مردم را از لشکر شام میترساندند (لشکری که هیچ وقت به کوفه نیامد و ابن زیاد میگفت 14 هزار نفر در راه کوفه هستند که اگر با من نساختید آنها به زور وارد خواهند شد، در حالی که این لشکر یک دروغ بود) و خوب در میان مردم بودند کسانی که میگفتند لشکر شام با منجنیق ها و گلوله های اتشین کوفه را به اتیش و ویرانی خواهند کشید. (در صورت بیت با مسلم ابن عقیل و سپس دعوت از امام و پیوستن به وی) که همین بزرگ نمایی ها باعث خالی شدن دل افراد کوته نظر و ترسو شد و خلاصه این اقراق و بزرگ نمایی به موفقیت آنها انجامید. (بماند که در تاریخ حسین پیروز میدان بود و آنها سرکشسته اما منظور پیروزی لحظه ای و ظاهری در آن بعد زمانیست) ...
حالا ممکن است مثلا افرادی که با فراماسونرها همکاری میکنند گاها خودشون اگاه به این مسئله نباشند. ممکنه برخی بخاطر جذابت های که تو این مسائل (مثلا حالت رمز آلودن بودن مسئله هست) ندانسته و یا دانسته حتی (اما بدون نفع) وارد این مسائل بشند. مثلا فلان فیلم ساز اصلا نداند معنی فلان چیز چه است و خودش هم فراماسونر نباشد. اما به علت اینکه مسئله رمز الود است و باعث پر فروش تر شدن فیلمش میشود از آن استفاده کند.
مثلا در گروههای موسیقی هم بسیار هستند کسانی که شیطان پرست نیستند اما از ارم ها و مضامین شیطانی استفاده میکنند چون اسپانسرهاشون اعتقاد دارند نوجوان ها به این صورت بیشتر جذب خواهند شد. (یک نوع انارشیسیم و علاقه نوجوان به هنجار شکنی) ... در واقع مثلا اعضای گروههای مثل اوزی و اسلایر (در متال) و ... اینها شیطان پرست نیستند اما از این مضامین استفاده میکنند به علت فشار اسپانسر. حالا باز از این مسئله میگذریم.

اصل مطلب این است:
برخی از سخنرانان مسائل فراماسنوری رو به گونه ای مطرح میکنند که مخاطب سوم شخص میپندارد دیگر کل جهان در دست این افراد است و هیچ راه فراری از دست آنها نیست. چون از لباسی که میپوشد به آنها ربط دارد تا غذایی که میخورد و فیلمی که میبند و حکومتی که برایش تایین شده است و ...
در واقع حتی افرادی که دلسوز اسلام و ایران هستند گاه ندانسته انقدر مسئله فراماسنوری را بزرگ جلوه میدهند که سوم شخص با خود میگوید پس دنیا در دست اینهاست و ما هرچه میخوریم و میپوشیم و میبنیم و میشنویم با اراده آنهاست و اصلا راه گریزی نیست. (مسلما مبارزه هم نمیشه کرد باهاش، اگر دشمن اینقدر بزرگ باشه که مقیاس شما به اون مثل 1 به میلیارد باشه خوب مبارزه بی معنی هم میشه و یک نوع خود کشی حساب میشه)
من فکر میکنم اینها همه بزرگ نمایی شده و خود فراماسونرها منابعی دارند در همه جا که بهشون کمک میکنه 1 رو 10 و 10 رو 100 نشون بدند. اگر فلان فیلم ساز مستقل بخواهد فیلمی بسازد مثلا یک مظهر فراماسونری در آن قرار میدهند (با مبلغ کمی هزینه) و بعد سوم شخصی که فراماسونر حراس است فکر میکند کل بودجه آن فیلم توسط این افراد ساخته شده است.
اگر یک شرکت در زمینه اهداف آنها فعالیت میکند نوعی جلوه دهند که گویی 100 شرکت در این زمینه کار میکنند و وقتی خرافات به این صورت باشه و رواج پیدا کنه ادم میتونه نتیجه بگیره که تام و جری هم منظورش جریان فلسطین و اسرائیل هست (حالا در نظر نمیگره که تو خیلی از قسمت های گربه بر موش پیروز میشه)، کوکا کولا هم میشه برعکسش لا محمد لا مکه (که اینطور نیست واقعا، سیر تکاملی ارم کوکوکا تو گوگل هست) و حتی معنی پپسی رو اشتباه به مردم میگند. (التبه سهام دار اصلی پپسی یهودی هست و در این شکی نیست، من خودم هم به شخصه از پپسی استفاده نمیکنم بخاطر اینکه این رو میدونم و خوب خطر اسرائیل خطری نیست که بشه تکذیبش کرد و کثیف ترین قوم روی زمین همین بنی اسرایئل بودند که از ابتدای تاریخ در جهان فساد کردند و دیگران رو به فساد ترویج کردند)
اما من احساس میکنم همین گنده کردن مسئله فراماسونری هم بازی نرمی باشه از طرف خود اینها تا یک جریان کوچیک رو بزرگ جلوه بدند و مردم رو بنده و برده خودشون نشون بدند. حتی مثلا اقایی که راجب فراماسونری صحبت میمکنه و خیلی کارش گرفته (اسم نمیبرم) میاد میگه فروغی که فراماسونر بود اینقدر قدرت داشت که وقتی قرار شد رضا شاه رو اخراج کنند و قاجار رو برگردونند گفت صلاح نمیدانم و سر این حرف ملکه انگلیس ترسید و گفت باید به حرف این گوش بدیم. (ایقندر قدرت داشت) و بعد هم در زمان شاه، خود محمد رضا مثل سگ ازش میترسید.
وقتی به تاریخ نگاه کنی میبنی اصلا اینجوری نبوده. فروغی اولا فراماسنور بودنش ثابت نشده. دوما اگر فراماسونر هم بوده باشه هیچ وقت نه تنها اندازه شاه، بلکه اندازه ارتش بدهایی مثل زاهدی و خیلی های دیگه هم قدرت نداشته. حتی زندان رفته (درسته زندان براش هتل بوده اما اگر در این میزان از قدرت باشه که به شاه بگه غلط کردی اصلا لازم نیست زندان بره) و خوب بخاطر سنش هم به تجربه قبولش داشتند و در این مسائل ازش حرف شنوی داشتند. (محمد رضا پهلوی هم ادم بی سواد و کم تجربه ای بوده و خیلی هم ضعیف بوده و قاطعیت نداشته، از هرزار نفر حرف شنوی داشته، خوب طبیعتا از فروغی هم گاها حرف میشنیده) ...
خلاصه اگر بخوایم اینقدر بگیم فراماسونرها قدرت دارند باید فکر کنیم که حتی رئیس جمهور مملکت ما رو هم فراماسونرها تایین میکنند. (چون اونها دیگه روشون نمیشه بگند همه مقامات دنیا حتی ایران - میگند به استنثای ایران و سوریه مثلا) نمیشه که اینجوری. در واقع اینها دارند سر خودشون رو هم کلاه میگذارند (کسانی که اینقدر فراماسونرهای رو قوی میدونند) ... ممکنه در انتخابات مجلس امریکا و اسرائیل و ... خیلی زی نفوذ باشند اما این دیگه نمیشه که مثلا همه مملکت ها مخصوصا مملکت های اسلامی رو مثل اب خودرن در دست داشته باشند و حتی پاپ (که ادم قوی نیست) هم نوکر اونها باشه. اگر یک سازمانی اینقدر قدرت داشته باشه اصلا چرا باید مبجور باشه اینقدر زیر زمینی فعالیت کنه؟! این با عقل بنده و حتی خیلی از اساتیدی که صحبت کردم باهاشون و اونها هم این نظر رو داشتند جور و هماهنگ در نمیاد.
من نمیگم نباید مردم رو نسبت به شیطان پرستی، فراماسونری و ... ارشاد نکرد اما مسئله اصلی نباید این شود و نباید اینها اینقدر بزرگ به نظر بیاند که مردم فکر کنند دیگه این غول انیقدر بزرگ شده که ما محکوم به فنا هستیم در مقابلش. و اندیشه ای رو رواج ندیم که وقتی کسی در حال اندیشه بود به همه چیز شک کنه (و تو ذهن خودش بگه خوب اگر اونها حتی میتونند رهبرهای مذهبی جهان رو هم تایین کنند نکنه رهبران انقلاب ما هم با اونها دستشون تو یک کاسه بوده - به هر حال وقتی یک اندیشه اینطوری مطرح میشه چنین سوالاتی هم در ذهن بوجود میاد که نمیشه بهش جواب صد من یک غاز داد و خلاصه انسان باید نسبت به سرانجام موضوعی که مطرح میکنه هم واقف باشه)
به نظر من مسئله اصلی که باید بهش پرداخت علت های بی خدا شدن در نسل های جدید بشری هست (مخصوصا کشور خودمون که نسل جدیدش زیاد ادم بی خدا داره و یا حداقل کسی که فکر کنه اگر بگه خدا وجود نداره کلاسش بالا امده و مردم روشفکر و متفکر میشناسندش) ... و دیگه حاشیه هایی مثل فراماسونری و شیطان پرستی که بحث های خیلی عمومی نیستند برای مردم مطرح نشه (حداقل در سطح بزرگ نمایی)
بی شک ماهواره ها تاثیر داشتند، برخی از ایرادات داخلی تاثیر داشته است و ... و خوب اولین کاری که ما وظیفه داریم بکنیم این است که سانسور رو برداریم از کلام دلسوز و روشنفکر واقعی. (یعنی اگر کسی واقعا حرفی برای گفتن داره و دلسوز مملکت و اسلام هست نباید بگند خوب حرفت درسته ولی الان ضلاح نیست مطرح بشه، مثلا چند وقت پیش در برنامه راز نسبت به سیستم فاسد بانک داری ایرانی که توش پر شده از ربا اون هم به صورت علنی (با 28 درصد به بالا رباخواری) صحبت کرد و بعد هم دیگه راجب این مسئله صحبت نشد. اتفاقا باید راجب این چیزها حرف بزنند تا مشخص بشه چطور بانک ها با درست کردن تورم باعث شدند قدرت خرید مردم پایین بیاد و نرخ ازواج کم شده و نرخ طلاق بالا ورود (هرچند که علت های طلاق فقط مسئله اقتصادی نبوده اما اقتصاد هم تو امارش نقش پر رنگی داشته) ....
خلاصه ساسنور حرف حق هم از افت های دیگه هست.
شرمنده که خیلی مبحث طولانی شد.
Seyed-Alireza آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
The Following 3 Users Say Thank You to Seyed-Alireza For This Useful Post:
قدیمی 11-11-2014, 11:38   #2
اگه نباشه جاش خالی می مونه
 
یا صاحب زمان آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Nov 2014
محل سکونت: زیر اسمون خدا
نوشته ها: 168
Thanks: 722
Thanked 261 Times in 115 Posts
پیش فرض

دوست عزیز اگه اینا بیان خودشونو علنی کنن همه کارهاشون لو بره همه ی مردم با اینا دشمن میشه قدرت اینا در مخفی بودنشون هس/اسم سرباران گمنام رو شنیدی؟قدرت این گروه در مخفی بودنشه/اگر بزرگش نکنن و دشمنو جدی نگیریم نمیتونیم خودمونو براش اماده کنیم در ضمن شما انگار اون قسمتی از سخنرانی هارو گوش میدی که میگه دشمن قویه خب برادر من برو قسمتی که میگه نمیتونن باهامون مقابله کنن هم گوش بده اگه دشمن قوی بود که الان عراق ماله ما نبود اگه قوی بودن که تا الان باید استخون مردم لبنان و فلسطین باید میپوسید ولی چی شده که نمیتونن؟اینجاس که دشمن اونا که ما باشیم قویه از یه دیدگاه به مسله نگا نکن 300 350ساله دارن فعالیت میکنن و پایه شونو قوی میکنن یه انقلابی که غمرش کمتر از 40ساله پدرشونو دراورده و همه نقشه هاشونو نقش براب کرده
یا صاحب زمان آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
قدیمی 25-11-2014, 04:54   #3
کاربر جدید
 
Seyed-Alireza آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Nov 2014
محل سکونت: تهران
نوشته ها: 9
Thanks: 5
Thanked 14 Times in 6 Posts
پیش فرض

نقل قول:
نوشته اصلی توسط یا صاحب زمان نمایش پست ها
دوست عزیز اگه اینا بیان خودشونو علنی کنن همه کارهاشون لو بره همه ی مردم با اینا دشمن میشه قدرت اینا در مخفی بودنشون هس/اسم سرباران گمنام رو شنیدی؟قدرت این گروه در مخفی بودنشه/اگر بزرگش نکنن و دشمنو جدی نگیریم نمیتونیم خودمونو براش اماده کنیم در ضمن شما انگار اون قسمتی از سخنرانی هارو گوش میدی که میگه دشمن قویه خب برادر من برو قسمتی که میگه نمیتونن باهامون مقابله کنن هم گوش بده اگه دشمن قوی بود که الان عراق ماله ما نبود اگه قوی بودن که تا الان باید استخون مردم لبنان و فلسطین باید میپوسید ولی چی شده که نمیتونن؟اینجاس که دشمن اونا که ما باشیم قویه از یه دیدگاه به مسله نگا نکن 300 350ساله دارن فعالیت میکنن و پایه شونو قوی میکنن یه انقلابی که غمرش کمتر از 40ساله پدرشونو دراورده و همه نقشه هاشونو نقش براب کرده
ببیند مسئله رو نباید اینطور نگاه کرد. مثلا شما اگر تاریخ رو نگاه کنید یهودی ها حتی تو امریکا تا قبل جنگ جهانی دوم بدبخت بودند. حتی تو فیلم هاشون تو سرشون میزدند. (خدا رو شکر الان شبکه افق درست شده و خیلی از این وقایع تاریخی رو داره روش دست میگذاره و در قالب مستند تاریخ رو نشون میده که خیلی چیزها میشه ازش فهمید که تو هر کتابی هم گیر نمیاد - مخصوصا به علت خط قرمز داشتن بسیاری از کشورها در مورد تاریخ یهود) اما خوب فراماسونرها خودشن قسمتی از احزاب ضد دینی و ضد بشری در جهان هستد و اینطور نیست که مثلا یهود و شرکت ها در بست در خدمت فراماسونرها باشند. بلکه فراماسونرها هم شاخه از این شاخه های زیر نظر یهودیان و برخی از قدرتمندان دنیا هستند که به این نتیجه رسیده اند دوری از خداوند و میل به دنیا و دنیا طلبی باعث بوجود آمدن ثروت و قدرت میشه.
حالا برخی از کسانی که در این زمینه صحبت میکنند مسئله رو خیلی پیچده تر از و لاینحل تر از چیزی که هست نشون میدند. گویا دین جدیدست که اهداف فرا اقتصادی و ماورایی دارد. در حالی که برداشت من و بسیاری این است که چنین چیزی نیست و این هم فقط یکی از زیروالات فتنه خیز است برای جلب مشتری بیشتر. به مانند زنیست که عریان شده است و برای جذب کردن افراد بیشتر به خود زیرور به خود میاوزید. حالا برخی این زن عریان را اصل فراماسونری میدانند و زیر الات را مسائل متفرقه اما من احساس میکنم که فراماسونری یکی از زیروات است برای فریب و جذب و از اصل ذات مسئله نباید گذشت. این دنیای زر و زور و تزویر مشتقات بسیار دارد و در قالب های مختلف برای قشر های مختلف هدایایی بسیار دارد. به مانند دخیلی است که شیطان برای مومنین میبندند. یعنی برای فریب برخی از راههای دیگر وارد میشوند. مثلا تمام کسانی که در دائش و القاعده و بسیاری از گروه های تروریستی دیگر هستند فقط گول حقوق بالا و قدرت مند شدن رو نخوردند. در دائش افراد کثیف تر بسارند. اما در مثلا همین طالبان بسیار بودند کسانی که واقعا فکر میکردند فرمان خداوند را اجرا میکنند و برداشتشتان از دین اشتباه بوده است. اگر به بطن همه اینها نگاه کنیم رد پای یهود و تمام مستکبرین جهان در آن مشخص است اما در نهایت فقط میبی که با یان کار اسلحه فورش میرود. منابع کشور چپاول میشود و خطر دنیای اسلام به خودش بازمیگرد نه به مستکبر. من فکر میکنم فراماسونری شاخه ایست که برای تولید طبقه کارگر، جذب سرمایه ها از دست مردم به جیب شرکت های چند میلیتی و مثلا اسرائیل و امریکا و .... طراحی شده است. و خوب شاخه های دیگری هم هستند برای جذب کسانی که با مال دنیا گول نمیورند و به دنبال عیش و شهوت پرستی نیستند. بلکه همان نادان هایی هستند از نسل خوارج که در صفین از علی روی گرداندند و به بهانه بهشت به علی وارد جنگ شدند. (بمانند که توشون چون اشئس کندی هم بود که به بهای قدرت اینچنین کرد و چون ابن ملجم مردادی به طلب دنیا، اما خوب بودند کسانی که جز طلب دنیا از روی جهل فریب خورده بودند همانطور که الان هم هستند در همین کشور و در بسیاری از کشورهای اسلامی و خوب برنامه ای که برای این قشر ریخته میشود به مراتب پیچیده تر است از برنامه ای که برای جوان شهوت پرست طرح شده است) حالا داخل این مسئله که شویم میبنم که فراماسونرها برای افراد معلوم الحال برنامه دارند نه برای افراد پیچیده تر. هرچند که اگر قدرت یابند بیش تر و بیشتر پخش شده فعالیت های گسترده تری خواهند کرد. (همانطور که بعد از سال 2012 بسیاری از فعالیت های خود را علنی کرند و مثلا در امریکایی که بوش اجازه نداد ازواج همجنس گرا ها روی بگیرد توسط یک به ظاهر صلح طلب و معتقد به ادیان در 33 ایالت ظرف 6 سال عملی شد) ....
به نظر من وظیفه یک مسلمان در درجه اول شناخت ضعف هاش شخص خود است و مبارزه و جهاد با نفس خود.
در درجه بعد ارشاد و امر و به معرف و نهی از منکر اطرافیان خود. (اقوام خود ... مثلا اگر فلان کس در فلان اداره پارتی بازی میکند از پارتی بازی وی حمایت نکند و حتی اگر مثلا فلان فامیل برایش کاری جور کرد و یا برای برادرش حتی و این مسئله به ناحق بود نپذیرد و خود را گول نزند که این مسئله حرام نیست و به جامعه صدمه نمیزند)
در درجه بعد به شهر و کشور خود و ... (در همین مملکت بسیاری از مسئولین دولتی نیاز به امر به معرف و نهی از منکر دارند، اما متاسفانه ما داریم یواش یواش مقدس پروری هایی میکنیم که در زمان امامان اصلا به این صورت نبوده. یعنی حتی شهردار فلان منطقه یا فرمانده فلان پادگان خود را واقعا بی ایراد میبند و حتی اگر کسی به علنی ترین مشکل او در خفا نهی از منکر کند او را مجازات میکند و هیچ گوش شنوایی برای آن نیست)
سپس کشورهای دیگر اسلامی و جوامع دیگر اسلامی و در اخرین مرحله مبارزه با دشمن..

ما فقط میخواهیم با دشمن مبارزه کنیم، قبل از اینکه خود را واکسینه کنیم. قبل از اینکه لشکر خود را از وجود منافیقن و بیمارین و سست احوال ها پاک کنیم و یا پیشگیری کنیم نسبت به بیمار نشدن آنها. اینکه شما بخواهید فلان بنگاه را ویران کنید بسیار سخت تر است از اینکه بخواهید فلان مسئول رشوه گیر از آن بنگاه را در داخل هدایت کنید و یا در صورت عدم هدایت برکنار. (در واقع ایستادن جلوی مزدور داخلی)

حالا این بحث رو خیلی باز نمیکنم چون ممکنه هرکسی به نوبه خودش برداشت شخصی از این بحث بکنه که درست نباشه مثلا یکی بگه فلانی رو میگه و یکی دیگه بگه نه اون یکی رو میگه. (مخصوصا اگر به بیماری جناحی هم دچار باشیم)
اما خوب خیلی وقته که داریم سکوت میکنیم. مشکل این روزهای ما اینکه میخواهیم در برابر بسیاری از کاستی های داخلی چشم ببنیدیم.
در زمان امام خیمنی هم بسیار بودند که چشم روی جنایات مهدی هاشمی بستند. بسیاری بودند که به اقای منتظری نگتفند بلای چشمت ابروست تا این مسئله پیش امد.
از این سو برخی از دلسوزان انقلاب حذف شدند. حتی افراد تند روی روی کار امدند که افراد مذهبی هم نبودند، فقط تند رو بودند و ادای مذهبی بودن رو در میاوردند. (مثل همین اقای مشاور رئیس جمهور قبلی که حتی در مورد امام زمان (عج) حرفهایی زد که دل بسیاری به درد امد (اقای مشایی) اما بسیاری وی را شخصت انقلابی خواند با تند روی ها و کند روی هایش مبارزه نشد. (اگر بخواهیم ریشه های فراماسنوری رو در اشخاص جستجو کنیم در همین فرد هزار یک سند مرتبت با فراماسنوری سراغ داریم اما متاسفانه کسی که از این مسئله پرده بر میدارد را دشمن نظام مینامند و در آن زمان زندانی میکنند (هرچند که خدا رو شکر الان ازاد شده)
در کل ما اقشار مذهبی در سالهای اخیر زیاد بازیچه دست خاله خرسه ها شدیم و مثلا گیر دادیم به مسئله حجاب زنان (که البته فرهنگ سازی میخواست و درست کردن بسیاری از ریشه ها، همانطور که در زمان انقلاب فرهنگش امد و زمان جنگ مردم خودشان تمایل داشتند چادر بر سر کنند، بدون هیچ اجباری - به جز اندکی لجباز به توصیه مجاهدین که بسیارشون هم برگشتند) ولی مثلا از سیستم بانک داری قافل شدیم.
شما اگر به دفتر مراجع زنگ بزنی گرفتن وام رو از بانک ها حرام میدونند و جایز نمیدونند. به علت بهره ای که روی وام کشیده میشه. با اینکه تمام مراجع (به جز دو مرجع که این مسئله را مکروه میدانند) باقی علما همه این مسئله را حرام میداند. (من یک بار خودم به شخصه وام گرفتم و طعم بدختی که خداوند در مورد ربا گیرنده و دهنده داده رو هم با تمام وجود حس کردم) و با اینکه خداوند ربا را جنگ مسلحانه علیه خویش میداند ما این مسئله را بیخیال شده ایم و به مسائل حاشیه ای پرداخته ایم. خوب اینها مشکلاتی هست که در ما هست و باید اصلاح بشه. قشر حزب الهی هم با یانکه بسیار اهل تحقیق و مطالعه دارند اما در برخی از مسائل گمراه گشته اند و از اصل ها دور مانده اند و بیشتر به حاشیه میپردازند. به نظر من فراماسنوری حاشیه همان مطلبی بود که عرض کرد و بی شک شناخت آن لازم است. اما از اصل ریشه فساد نباید قافل بود و خوب در روش توضیح و ارائه دشمن شناسی هم نباید بزرگ نمایی شود.
همانطور که در زمان امام حسین (ع) و حتی در زمان مختار ثقفی بسیاری در مورد خطرهای احتمالی لشکر شام آنچنان سخن به میام میاوردند که اصحاب از رویارویی با آن در دل به حراس میافتادند و زمانی پیروزی حاصل شد (به دست ابراهیم ابن مالک اشتر نخعی) که این دشمن شناسی به درستی صورت گرفت و از بزرگ نمایی دشمن خودداری به عمل امد. همانطور که آن را سهل نیز نپنداشتند.
Seyed-Alireza آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
The Following 2 Users Say Thank You to Seyed-Alireza For This Useful Post:
قدیمی 25-11-2014, 20:35   #4
اگه نباشه جاش خالی می مونه
 
یا صاحب زمان آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Nov 2014
محل سکونت: زیر اسمون خدا
نوشته ها: 168
Thanks: 722
Thanked 261 Times in 115 Posts
پیش فرض

نقل قول:
نوشته اصلی توسط seyed-alireza نمایش پست ها
ببیند مسئله رو نباید اینطور نگاه کرد. مثلا شما اگر تاریخ رو نگاه کنید یهودی ها حتی تو امریکا تا قبل جنگ جهانی دوم بدبخت بودند. حتی تو فیلم هاشون تو سرشون میزدند. (خدا رو شکر الان شبکه افق درست شده و خیلی از این وقایع تاریخی رو داره روش دست میگذاره و در قالب مستند تاریخ رو نشون میده که خیلی چیزها میشه ازش فهمید که تو هر کتابی هم گیر نمیاد - مخصوصا به علت خط قرمز داشتن بسیاری از کشورها در مورد تاریخ یهود) اما خوب فراماسونرها خودشن قسمتی از احزاب ضد دینی و ضد بشری در جهان هستد و اینطور نیست که مثلا یهود و شرکت ها در بست در خدمت فراماسونرها باشند. بلکه فراماسونرها هم شاخه از این شاخه های زیر نظر یهودیان و برخی از قدرتمندان دنیا هستند که به این نتیجه رسیده اند دوری از خداوند و میل به دنیا و دنیا طلبی باعث بوجود آمدن ثروت و قدرت میشه.
حالا برخی از کسانی که در این زمینه صحبت میکنند مسئله رو خیلی پیچده تر از و لاینحل تر از چیزی که هست نشون میدند. گویا دین جدیدست که اهداف فرا اقتصادی و ماورایی دارد. در حالی که برداشت من و بسیاری این است که چنین چیزی نیست و این هم فقط یکی از زیروالات فتنه خیز است برای جلب مشتری بیشتر. به مانند زنیست که عریان شده است و برای جذب کردن افراد بیشتر به خود زیرور به خود میاوزید. حالا برخی این زن عریان را اصل فراماسونری میدانند و زیر الات را مسائل متفرقه اما من احساس میکنم که فراماسونری یکی از زیروات است برای فریب و جذب و از اصل ذات مسئله نباید گذشت. این دنیای زر و زور و تزویر مشتقات بسیار دارد و در قالب های مختلف برای قشر های مختلف هدایایی بسیار دارد. به مانند دخیلی است که شیطان برای مومنین میبندند. یعنی برای فریب برخی از راههای دیگر وارد میشوند. مثلا تمام کسانی که در دائش و القاعده و بسیاری از گروه های تروریستی دیگر هستند فقط گول حقوق بالا و قدرت مند شدن رو نخوردند. در دائش افراد کثیف تر بسارند. اما در مثلا همین طالبان بسیار بودند کسانی که واقعا فکر میکردند فرمان خداوند را اجرا میکنند و برداشتشتان از دین اشتباه بوده است. اگر به بطن همه اینها نگاه کنیم رد پای یهود و تمام مستکبرین جهان در آن مشخص است اما در نهایت فقط میبی که با یان کار اسلحه فورش میرود. منابع کشور چپاول میشود و خطر دنیای اسلام به خودش بازمیگرد نه به مستکبر. من فکر میکنم فراماسونری شاخه ایست که برای تولید طبقه کارگر، جذب سرمایه ها از دست مردم به جیب شرکت های چند میلیتی و مثلا اسرائیل و امریکا و .... طراحی شده است. و خوب شاخه های دیگری هم هستند برای جذب کسانی که با مال دنیا گول نمیورند و به دنبال عیش و شهوت پرستی نیستند. بلکه همان نادان هایی هستند از نسل خوارج که در صفین از علی روی گرداندند و به بهانه بهشت به علی وارد جنگ شدند. (بمانند که توشون چون اشئس کندی هم بود که به بهای قدرت اینچنین کرد و چون ابن ملجم مردادی به طلب دنیا، اما خوب بودند کسانی که جز طلب دنیا از روی جهل فریب خورده بودند همانطور که الان هم هستند در همین کشور و در بسیاری از کشورهای اسلامی و خوب برنامه ای که برای این قشر ریخته میشود به مراتب پیچیده تر است از برنامه ای که برای جوان شهوت پرست طرح شده است) حالا داخل این مسئله که شویم میبنم که فراماسونرها برای افراد معلوم الحال برنامه دارند نه برای افراد پیچیده تر. هرچند که اگر قدرت یابند بیش تر و بیشتر پخش شده فعالیت های گسترده تری خواهند کرد. (همانطور که بعد از سال 2012 بسیاری از فعالیت های خود را علنی کرند و مثلا در امریکایی که بوش اجازه نداد ازواج همجنس گرا ها روی بگیرد توسط یک به ظاهر صلح طلب و معتقد به ادیان در 33 ایالت ظرف 6 سال عملی شد) ....
به نظر من وظیفه یک مسلمان در درجه اول شناخت ضعف هاش شخص خود است و مبارزه و جهاد با نفس خود.
در درجه بعد ارشاد و امر و به معرف و نهی از منکر اطرافیان خود. (اقوام خود ... مثلا اگر فلان کس در فلان اداره پارتی بازی میکند از پارتی بازی وی حمایت نکند و حتی اگر مثلا فلان فامیل برایش کاری جور کرد و یا برای برادرش حتی و این مسئله به ناحق بود نپذیرد و خود را گول نزند که این مسئله حرام نیست و به جامعه صدمه نمیزند)
در درجه بعد به شهر و کشور خود و ... (در همین مملکت بسیاری از مسئولین دولتی نیاز به امر به معرف و نهی از منکر دارند، اما متاسفانه ما داریم یواش یواش مقدس پروری هایی میکنیم که در زمان امامان اصلا به این صورت نبوده. یعنی حتی شهردار فلان منطقه یا فرمانده فلان پادگان خود را واقعا بی ایراد میبند و حتی اگر کسی به علنی ترین مشکل او در خفا نهی از منکر کند او را مجازات میکند و هیچ گوش شنوایی برای آن نیست)
سپس کشورهای دیگر اسلامی و جوامع دیگر اسلامی و در اخرین مرحله مبارزه با دشمن..

ما فقط میخواهیم با دشمن مبارزه کنیم، قبل از اینکه خود را واکسینه کنیم. قبل از اینکه لشکر خود را از وجود منافیقن و بیمارین و سست احوال ها پاک کنیم و یا پیشگیری کنیم نسبت به بیمار نشدن آنها. اینکه شما بخواهید فلان بنگاه را ویران کنید بسیار سخت تر است از اینکه بخواهید فلان مسئول رشوه گیر از آن بنگاه را در داخل هدایت کنید و یا در صورت عدم هدایت برکنار. (در واقع ایستادن جلوی مزدور داخلی)

حالا این بحث رو خیلی باز نمیکنم چون ممکنه هرکسی به نوبه خودش برداشت شخصی از این بحث بکنه که درست نباشه مثلا یکی بگه فلانی رو میگه و یکی دیگه بگه نه اون یکی رو میگه. (مخصوصا اگر به بیماری جناحی هم دچار باشیم)
اما خوب خیلی وقته که داریم سکوت میکنیم. مشکل این روزهای ما اینکه میخواهیم در برابر بسیاری از کاستی های داخلی چشم ببنیدیم.
در زمان امام خیمنی هم بسیار بودند که چشم روی جنایات مهدی هاشمی بستند. بسیاری بودند که به اقای منتظری نگتفند بلای چشمت ابروست تا این مسئله پیش امد.
از این سو برخی از دلسوزان انقلاب حذف شدند. حتی افراد تند روی روی کار امدند که افراد مذهبی هم نبودند، فقط تند رو بودند و ادای مذهبی بودن رو در میاوردند. (مثل همین اقای مشاور رئیس جمهور قبلی که حتی در مورد امام زمان (عج) حرفهایی زد که دل بسیاری به درد امد (اقای مشایی) اما بسیاری وی را شخصت انقلابی خواند با تند روی ها و کند روی هایش مبارزه نشد. (اگر بخواهیم ریشه های فراماسنوری رو در اشخاص جستجو کنیم در همین فرد هزار یک سند مرتبت با فراماسنوری سراغ داریم اما متاسفانه کسی که از این مسئله پرده بر میدارد را دشمن نظام مینامند و در آن زمان زندانی میکنند (هرچند که خدا رو شکر الان ازاد شده)
در کل ما اقشار مذهبی در سالهای اخیر زیاد بازیچه دست خاله خرسه ها شدیم و مثلا گیر دادیم به مسئله حجاب زنان (که البته فرهنگ سازی میخواست و درست کردن بسیاری از ریشه ها، همانطور که در زمان انقلاب فرهنگش امد و زمان جنگ مردم خودشان تمایل داشتند چادر بر سر کنند، بدون هیچ اجباری - به جز اندکی لجباز به توصیه مجاهدین که بسیارشون هم برگشتند) ولی مثلا از سیستم بانک داری قافل شدیم.
شما اگر به دفتر مراجع زنگ بزنی گرفتن وام رو از بانک ها حرام میدونند و جایز نمیدونند. به علت بهره ای که روی وام کشیده میشه. با اینکه تمام مراجع (به جز دو مرجع که این مسئله را مکروه میدانند) باقی علما همه این مسئله را حرام میداند. (من یک بار خودم به شخصه وام گرفتم و طعم بدختی که خداوند در مورد ربا گیرنده و دهنده داده رو هم با تمام وجود حس کردم) و با اینکه خداوند ربا را جنگ مسلحانه علیه خویش میداند ما این مسئله را بیخیال شده ایم و به مسائل حاشیه ای پرداخته ایم. خوب اینها مشکلاتی هست که در ما هست و باید اصلاح بشه. قشر حزب الهی هم با یانکه بسیار اهل تحقیق و مطالعه دارند اما در برخی از مسائل گمراه گشته اند و از اصل ها دور مانده اند و بیشتر به حاشیه میپردازند. به نظر من فراماسنوری حاشیه همان مطلبی بود که عرض کرد و بی شک شناخت آن لازم است. اما از اصل ریشه فساد نباید قافل بود و خوب در روش توضیح و ارائه دشمن شناسی هم نباید بزرگ نمایی شود.
همانطور که در زمان امام حسین (ع) و حتی در زمان مختار ثقفی بسیاری در مورد خطرهای احتمالی لشکر شام آنچنان سخن به میام میاوردند که اصحاب از رویارویی با آن در دل به حراس میافتادند و زمانی پیروزی حاصل شد (به دست ابراهیم ابن مالک اشتر نخعی) که این دشمن شناسی به درستی صورت گرفت و از بزرگ نمایی دشمن خودداری به عمل امد. همانطور که آن را سهل نیز نپنداشتند.
برادر عزیز من کاملا باحرفهایی شما موافقم و حرف شما درست حرف من این بود گه ماها دستو پا بسته نیستیم و میتونیم با دشمانون مقابله کنیم و میکنیم مشکل اینجاس ما از داخل هم داریم ضربه میخوریم همون مواردی که اشاره کردی رو میگم انشاا... وبحول وقوه الهی مشکل ها حل و ریشه کن خواهد شد فقط باید صبر کنیم و منتظر اقا امام زمان باشیم
یا صاحب زمان آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
The Following 2 Users Say Thank You to یا صاحب زمان For This Useful Post:
قدیمی 25-11-2014, 22:06   #5
حق آب و گل داره
 
مکلف آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Aug 2008
محل سکونت: بوشهر
نوشته ها: 1,183
Thanks: 1,300
Thanked 3,056 Times in 905 Posts
پیش فرض

دوستان سلام

عملیات کذایی ..................

نقل قول:
نوشته اصلی توسط seyed-alireza
به نظر من وظیفه یک مسلمان در درجه اول شناخت ضعف هاش شخص خود است و مبارزه و جهاد با نفس خود.
در درجه بعد ارشاد و امر و به معرف و نهی از منکر اطرافیان خود. (اقوام خود ... مثلا اگر فلان کس در فلان اداره پارتی بازی میکند از پارتی بازی وی حمایت نکند و حتی اگر مثلا فلان فامیل برایش کاری جور کرد و یا برای برادرش حتی و این مسئله به ناحق بود نپذیرد و خود را گول نزند که این مسئله حرام نیست و به جامعه صدمه نمیزند)
در درجه بعد به شهر و کشور خود و ... (در همین مملکت بسیاری از مسئولین دولتی نیاز به امر به معرف و نهی از منکر دارند، اما متاسفانه ما داریم یواش یواش مقدس پروری هایی میکنیم که در زمان امامان اصلا به این صورت نبوده. یعنی حتی شهردار فلان منطقه یا فرمانده فلان پادگان خود را واقعا بی ایراد میبند و حتی اگر کسی به علنی ترین مشکل او در خفا نهی از منکر کند او را مجازات میکند و هیچ گوش شنوایی برای آن نیست)
سپس کشورهای دیگر اسلامی و جوامع دیگر اسلامی و در اخرین مرحله مبارزه با دشمن..
خیلی زود به مرحله کشور و جوامع اسلامی دیگر رسیدید.

پ.ن: برادر دغدغه شما محترم است و درک می کنم اما نوشته های شما خیلی طولانی است

علی علی

امضای مکلف برای دنیایت طوری تلاش کن که انگار تا ابد زنده هستی و برای آخرتت به گونه ای که انگار فردا می میری
اگر خواهان صلحی آماده جنگ باش
بیایید زین پس بگوییم : امام خامنه ایویرایش توسط مکلف : 25-11-2014 در ساعت 22:09
مکلف آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
The Following 3 Users Say Thank You to مکلف For This Useful Post:
قدیمی 25-11-2014, 22:12   #6
همکار بازنشسته
 
Eliyas آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jan 2013
محل سکونت: زیر سایۀ حضرت معصومه سلام الله علیها
نوشته ها: 758
Thanks: 11,844
Thanked 3,787 Times in 763 Posts
پیش فرض

نقل قول:
به نظر من وظیفه یک مسلمان در درجه اول شناخت ضعف هاش شخص خود است و مبارزه و جهاد با نفس خود.
در درجه بعد ارشاد و امر و به معرف و نهی از منکر اطرافیان خود. (اقوام خود ... مثلا اگر فلان کس در فلان اداره پارتی بازی میکند از پارتی بازی وی حمایت نکند و حتی اگر مثلا فلان فامیل برایش کاری جور کرد و یا برای برادرش حتی و این مسئله به ناحق بود نپذیرد و خود را گول نزند که این مسئله حرام نیست و به جامعه صدمه نمیزند)
در درجه بعد به شهر و کشور خود و ... (در همین مملکت بسیاری از مسئولین دولتی نیاز به امر به معرف و نهی از منکر دارند، اما متاسفانه ما داریم یواش یواش مقدس پروری هایی میکنیم که در زمان امامان اصلا به این صورت نبوده. یعنی حتی شهردار فلان منطقه یا فرمانده فلان پادگان خود را واقعا بی ایراد میبند و حتی اگر کسی به علنی ترین مشکل او در خفا نهی از منکر کند او را مجازات میکند و هیچ گوش شنوایی برای آن نیست)
سپس کشورهای دیگر اسلامی و جوامع دیگر اسلامی و در اخرین مرحله مبارزه با دشمن..

ما فقط میخواهیم با دشمن مبارزه کنیم، قبل از اینکه خود را واکسینه کنیم. قبل از اینکه لشکر خود را از وجود منافیقن و بیمارین و سست احوال ها پاک کنیم و یا پیشگیری کنیم نسبت به بیمار نشدن آنها. اینکه شما بخواهید فلان بنگاه را ویران کنید بسیار سخت تر است از اینکه بخواهید فلان مسئول رشوه گیر از آن بنگاه را در داخل هدایت کنید و یا در صورت عدم هدایت برکنار. (در واقع ایستادن جلوی مزدور داخلی)
سلام دوستان
بنده این قسمت از مبحث شما رو خوندم؛ درجه بندی جالب توجهی بود. ممکنه عدۀ زیادی باشند (البته نه تو این سایت) که درجه اول رو به کلی فراموش کردند و متأسفانه در رأس امور فرهنگی مذهبی هم باشند! بگذریم.
بهرحال همۀ این مراحلی که فرمودید در کنار هم قابل و همزمان قابل انجام هستند و در یک راستا قرار دارند، اما اولویت مرحلۀ اول اونقدر هست که میزان تأثیرگذاری مراحل بعدی رو افزایش میده و تضمین میکنه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط یا صاحب زمان نمایش پست ها
برادر عزیز من کاملا باحرفهایی شما موافقم و حرف شما درست حرف من این بود گه ماها دستو پا بسته نیستیم و میتونیم با دشمانون مقابله کنیم و میکنیم مشکل اینجاس ما از داخل هم داریم ضربه میخوریم همون مواردی که اشاره کردی رو میگم انشاا... وبحول وقوه الهی مشکل ها حل و ریشه کن خواهد شد فقط باید صبر کنیم و منتظر اقا امام زمان باشیم
برادر عزیزم سخنان شما هم متین و درست؛ اینکه ما قوی هستیم و کلا حق قویست؛ «جاء الحق زهق الباطل؛ إنّ الباطل کان زهوقاً» (زهق = نابود شد) (میتوانست در مقابل جاء، ذهب قرار داد، اما خدای متعال میفرمایند زهق؛)
بدیهی است اینکه حضرت صاحب الزّمان ارواحنا له الفداه هزار و دویست سال در غربت به سر میبرند به علت وجود دشمنان نیست، به علت عدم وجود سیصد و سیزده یار است؛

بنده قصد جسارت به شما دوست عزیز رو اصلاً ندارم، خواستم از حرف شما نکته ای رو عرض کنم؛ (من باب درس پس دادن خدمت دوستان)

نقل قول:
فقط باید صبر کنیم و منتظر اقا امام زمان باشیم
در خوشبینانه ترین وضعیت میتوان گفت این عقیدۀ بسیاری از مردم است؛ واقع بینانه اش عدۀ نسبتا زیادی از مردم؛ یکی از موانع و سرعت گیرهای مسیر ظهور همین صبر کردن و منتظر ماندن است.

خیلی از مردم هستند که اهل خودسازی نیستند! (شاید کمی رؤیایی حرف میزنم!) ببخشید، حتی اهل دینداری و دین مداری نیستند! طبع مردم کشور به سمت دنیاطلبی داره کشیده میشه متأسفانه؛ اگر به برکت وجود پرنور ولایت فقیه نبود، معلوم نبود الان مردم به چه سمتی در حرکت بودند.

خودِ ما (خود بنده) چقدر دغدغۀ این مسأله رو دارم؟ همانطور که دشمن کشور و اسلام را میبینیم و بررسی میکنیم (فراماسونری) که چطور با فوتبال افکار عمومی را از جریان غزه و صهیونیست غافل میکند یا هر کار دیگری....، باید دشمن اصلی خودمان را هم ببینیم، این روش، روش ابلیس است.

مراقب باشیم در زندگی و بندگی شخصی خودمان این اتفاق نیفتد. با یک خوبِ درجه دو، ما را از یک خوبِ درجه یک غافل نکند!

شرمنده پرحرفی کردم، التماس دعا
یاعلی

امضای Eliyas
بزرگوار من خداست


فدایت که به لطف و مهربانی/ مرا بر درگه خود می کشانی
منِ آلوده را رسوا نکردی/ گناهم دیدی و افشا نکردی
ندیدی گرچه از من جز جسارت/ تو با من جز به رحمت تا نکردی
تو حتی بر ملائک نامه ام را/ که پُر از معصیت شد وا نکردی
ولی دانم که این رفتارها را/ به غیر از خاطر زهرا (س) نکردی...
{محتواي مخفي}اما تو اگر قاسم نیستی، اگرعلی اکبرنیستی، اگر جعفر و عبدالله نیستی،
لااقل حرمله مباش!
Eliyas آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
The Following 5 Users Say Thank You to Eliyas For This Useful Post:
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمانکاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده
Eliyas, Hamid, مکلف

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
ظریف: همه گروه های مسلح از جمله حزب الله باید از سوریه خارج شوند گلنرگس اخبار سیاست داخلی 0 25-01-2014 22:43
تعبیر ناجوانمردانه برائت از فتنه به کاسب کاری! Hamid رهبری 1 17-08-2013 20:22
غلام غير خدا نباش!|سلسله سخنرانی ها امام خامنه ای پیرامون آزادی mahdishata رهبری 1 23-02-2013 17:05
امام موسی صدر :اسرائیل شر مطلق است. olive صهیونیسم 0 15-08-2012 22:23
متن کامل سخنرانی مقام معظم رهبری در اجلاس مهم انتفاضه فلسطین javadkhan رهبری 0 01-10-2011 14:13

TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/basijtvRSS Feed@basijtv

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 17:57 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1