شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

فروشگاه طب اسلامی ، سنتی ، موادآرایشی ، بهداشتی و پوستی ارگانیک اسرار الشفاء


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > سیاست اسلامی > فراماسونری ، شیطان پرستی و...


پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-09-2010, 09:10   #1
مدیر بازنشسته
 
monji_2008 آواتار ها
 
تاریخ عضویت: May 2010
محل سکونت: تهران
نوشته ها: 1,827
Thanks: 485
Thanked 2,737 Times in 1,044 Posts
Thumbs up آیا "سپتامبر" برای شیطان‌پرست ها ماه مقدس است؟

یاسر عرفات با باراک نخست وزیر رژیم اشغالگر، توافقنامه « وای ریور-2 » را در شرم الشیخ مصر امضا می کنند. این قرارداد تعدیل شده همان قرارداد « وای ریور » می باشد که زیرنظر آمریکا توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسبق امضا شده بود و متن اصلی آن مورخ 6 سپتامبر 1996 در روزنامه الحیاه به چاپ رسید.
اگر چه جهان هر روز شاهد تحولات سیاسی، حوادث تغییر دهنده و فجایع انسانی بسیاری است، امر بروز عمده‌ترین حوادث سرنوشت‌ساز در ماه «سپتامبر»، این شائبه را ایجاد می‌کند که «آیا ماه سپتامبر برای قدرت‌های شیطانی، ماهی خاص و مقدس است»؟!

آیا همان طور که مسلمانان ماه رمضان را ماهی مبارک و مقدس می‌دانند، آنها نیز در ماه سپتامبر برای خود شانس و یمنی قایل هستند؟!

شاید با توجه به شعارهای تبلیغاتی و جنجال‌های رسانه‌ای مبنی بر «لائیکیسم، سکولاریسم و...» و هم چنین نمایش‌های بسیار جدی سران غرب در ارتباط با «جدایی دین از سیاست»، بسیار گمان کنند که واقعاً قدرت‌های بزرگ و سران اقتصادی و سیاسی آنها به هیچ دین و مکتبی پایبندی ندارند و به جز عینک «علم تجربی»، هیچ عینکی بر چشم ندارند، اما اغلب آنها بسیار متعصابه «شیطان پرست» و عضو تشکیلات فراماسون هستند و به همین دلیل است که تمام اصول فراماسونی را رعایت کرده و از نمودهای ماسونی در طرح لوگوها و آرم‌های کارخانجات، کالاها یا محصولات و حتی آرم شبکه‌های تلویزیونی و... استفاده می‌کنند.

در مورد شیطان‌پرستی در قالب تشکیلات ماسونی که صهیونیسم یکی از اولاد ناخلف آنهاست و سرانی که به صورت اعتقادی و تشکیلاتی وابسته به این مذهب و تشکیلات هستند، امید داریم که پس پایان تحقیقات اطلاعاتی خوب، مفید و مستندی ارائه شود، اما در این مقوله فقط به توجه و اعتقاد آنها به ماه «سپتامبر» اشاره می‌شود.

شیطان‌پرست‌ها اعتقاد و علاقه‌ی خاصی به ماه سپتامبر دارند! شاید آغاز رسمی تشکیلات شیطان پرستی ماسونی در ماه سپتامبر بوده است و به همین دلیل صهیونیسم را هم در ماه سپتامبر نطفه‌گذاری کردند و همه‌ی حوادث سیاسی مهم عالم، به ویژه حوادثی که در راستای تشکیل حکومت جهانی ماسونی می‌باشد، از دو قرن پیش تا کنون در ماه سپتامبر پایه گذاری شده است، که جدول آنها از تاریخ 1814 تا 2010 به شکل ذیل است.

اگر چه جهان پر التهاب ما هر روز شاهد وقوع حوادث دلخراشی چون جنگ،‌ قتل عام زنان و کودکان، نسل‌کشی، ترور و...، به عاملیت مستقیم یا غیر مستقیم آمریکا می‌باشد، اما دعوت عجیب کشیش شیطان‌پرست آمریکایی از مردم ایالت خود برای شرکت در مراسم به آتش کشیدن قرآن [که یکی از شروط ماسونی و عبادات شیطان‌پرستی است] در ماه سپتامبر 2010،‌ ذهن را به یاد خودزنی آمریکا در انفجار برج‌های دوقلو و نیز بخشی از ساختمان پنتاگون و بهانه قراردادن این خودزنی برای اشغال نظامی و مستقیم افغانستان انداخت.

اشغال نظامی افغانستان و تقویت حضور نظامی آمریکا در منطقه، ذهن را بدین سو کشاند: اولین نشست قدرت‌ها برای تقسیم جهان بین چهار قدرت موسوم به «کنگره وین» نیز در ماه سپتامبر بود – ترور مک کینلی رئیس جمهور آمریکا و روی کار آمدن روزولت و تغییر تاریخ سیاسی جهان در ماه سپتامبر بود – سقوط حکومت عثمانی در ماه سپتامبر بود – اعلام جنگ ژاپن به آمریکا و جنگ جهانی دوم – ترور رئیس جمهور و نخست وزیر جمهوری اسلامی ایران – ترور احمد شاه مسعود در افغانستان و.... بسیاری از حوادث سرنوشت‌ساز دیگر در ماه سپتامبر بود...، لذا این سؤال ذهنی پیش آمد که با توجه به اعتقادات، پایبندی و تعصبات شدید قدرت‌های بزرگ سیاسی و اقتصادی جهان به شیطان‌پرستی که در قالب تشکیلات «ماسونی» تعریف می‌شود و حتی صهیونیسم بین‌الملل نیز یکی از موالید ماسون است،‌ آیا «سپتامبر» برای آنان ماه مقدس و مبارکی است؟

از این رو تصمیم برآن شد تا کلیه‌ی حوادث عمده‌ی جهان که نقش تعیین کننده‌ای در تغییر و تقریر سرنوشت‌ کشورها و ملت‌ها و در راستای تحقق هدف غایی که تشکیل دولت واحد جهانی به مالکیت «شیطان بزرگ» داشتند استخراج شود.

نتایج این مطالعات نه تنها ذهنیت فوق را تشدید، تأیید و تصدیق کرد، بلکه منجر به دستیابی به اطلاعات تاریخ سیاسی بسیار جالب، مدون و مستندی شد که تحت عنوان (رمز سپتامبر)، به کاربران و محققین گرامی هدیه می‌شود.

12 سپتامبر 1814
اولین توافق رسمی برای تقسیم دنیا بین چهار قدرت بزرگ وقت صورت پذیرفت! که منجر به برگزاری «کنگره وین» گردید ، چهار قدرت وقت و رؤسای آنها عبارت بودند از:
الف - انگلستان: شالبران ‌ب- روسیه: تزار الکساندر پ- اتریش: فرانسیس اول ت- پروس (آلمان): ویلهلم سوم
یک مورخ فرانسوی: حقوق عمومی از این پس جزء حقوق قدرتمندها نخواهد بود.
شاید به خاطر همین آغاز رسمی جهانخواری، این ماه برای غربی‌ها (به ویژه آمریکا) خوش یمن تلقی شده است؟!

سپتامبر 1822
انجام گردهمایی وفرفن «Verone». در این نشست کشورهای «روس، پروس، فرانسه و اتریش» برای دخالت مستقیم در جنبش‌های آزادی خواهانه کشورهای دیگر به توافق رسیدند!

28 سپتامبر 1854
قبل از آن که جنگ روسیه با عثمانی که به «جنگ کریمه» معروف است آغاز شود، روسیه ایران را مجبور به عقد تعهد مبنی بر عدم دخالت کرد.

سپتامبر 1870
کشور پروس (آلمان) با حمایت قوی انگلیس ناپلئون را شکست می‌دهد. این شکست باعث می‌گردد تا نام فرانسه از گروه ابر قدرت‌ها محو شود و دست از حمایت عثمانی بردارد. با تضعیف فرانسه بحران بالکان شکل می‌گیرد، تجزیه عثمانی و نظر دوختن ابرقدرت‌ها‌ی باقیمانده به بوسنی و هرزگوین قوت می‌گیرد و تغییر سرنوشت فلسطین آغاز می‌شود!

6 سپتامبر 1901
مک کینلی رئیس جمهور وقت آمریکا ترور می‌شود و معاون وی «روزولت» که از حزب جمهوری‌خواه بود قدرت را در به دست می‌گیرد؟! و با روی کار آمدن وی، سیاست‌های خارجی آمریکا به‌طور کلی تغییر می‌یابد.
هاوارد بیل می‌گوید: اگر چه روزولت مواهب صلح را ارج می‌نهاد، ولی در نهان آرزوی هیجان جنگ داشت.

سپتامبر 1908
بحران بالکان نتیجه می‌دهد و دولت عثمانی می‌پذیرد تا بوسنی و هرزگوین به کشور اتریش ملحق شوند. قابل توجه است که از سال 1906 داهونت هال «Conted’Aehenthal» که یهودی الاصل بود به عنوان وزیر امور خارجه اتریش منصوب شد.

5 سپتامبر 1911
مصادف است با فرار «محمد علی شاه» از ایران.

سپتامبر 1911
حوادث سپتامبر در این سال بسیار قابل توجه است:
ایتالیا در لیبی که تحت حاکمیت عثمانی بود مداخله می‌کند!
دولت بزرگ عثمانی از نقشه‌ی جغرافیایی محو می‌شود!
جنگ جهانی اول آغاز می‌گردد!
بر اساس معاهده‌ی لندن، تمامی سرزمین‌های عثمانی در اروپا تسلیم می‌شوند.
جزایر اژه و کرت به اتحادیه بالکان ملحق می‌شوند!

سپتامبر 1912
تافت (William H.Taft) بیست و هفتمین رئیس جمهور آمریکا (از حزب جمهوریخواه) در آخرین سال صدارت 750 تفنگدار آمریکایی را به دومینیکن روانه می‌سازد تا رئیس جمهور آن کشور را مجبور به استعفا نماید و به اصطلاح خود بر انتخابات نظارت مستقیم داشته باشد!

سپتامبر 1913
ویلسون (Woodrow-Wilson) بیست هشتمین رئیس جمهور آمریکا (از دمکرات‌ها) یک اسکاتراند نیروی دریایی را برای جلوگیری از بروز انقلاب به دومینیکن اعزام می‌دارد!

23 سپتامبر 1914
وبلا با پشتیبانی ویلسون و براهان وزیر خارجه آمریکا به «کارانزا» رئیس حکومت موقت مکزیک اعلام جنگ نمود و ایالات متحد حمایت از نیروهای تحت فرماندهی وی را بر عهده گرفت!

اوایل سپتامبر 1917
مراکز سازمان کارگران صنعتی جهان در آمریکا که قدرت متحدی در مقابل دولت ویلسون بودند، به صورت دفعی مورد هجوم نیروها مسلح تحت عنوان ضابطان وزارت دادگستری قرار می‌گیرند و یک سال بعد تمامی اعضای این سازمان در واشنگتن محاکمه و محکوم می‌شوند!

سپتامبر 1919
ویلسون رئیس جمهور آمریکا برای تأسیس جامعه ملل، طی 22 روز در این ماه، 8000 مایل با اتومبیل روباز سفر نمود و 36سخنرانی انجام داد. در طی راه از مردم حمایت می‌طلبید و مخالفین احتمالی خود را به باد مسخره می‌گرفت!
جامعه ملل که پس از جنگ جهانی اول تأسیس شد، بر پایه «نظم نوین جهانی» ویلسون که برای تمامی دنیا در 14 ماده تدوین شده بود شکل گرفت.

سپتامبر 1922
طرح تقسیم‌بندی سرزمین‌های تحت قیمومیت قدرت‌ها به شرح ذیل به اجرا درآمد:
سرزمین‌های گروه A: لبنان و سوریه به «فرانسه» و عراق و فلسطین به «انگلستان» واگذار شد!
سرزمین‌های گروه B: توگوند ، کامرون و تانگانیا به « انگلستان » ، کامرون به «فرانسه» ، لورندی به «بلژیک» واگذار شد!
سرزمین‌های گروه C: آفریقای جنوب غربی به «آفریقای جنوبی»، ماریاناس، کارولین و مارشال به «ژاپن»! ایرلند به «بریتانیا»، جزایر سلیمان به «استرالیا» و ساموآ به «نیوزلند» واگذار شد!

21 سپتامبر 1922
برای نخستین بار اصل تعرفه گمرکی شناور به نام «Fordney-Mc camber Toariff» از سوی کنگره آمریکا تصویب شد. بر اساس این تعرفه مؤسسات بازرگانی آمریکایی حق داشتند برای تأمین سوخت در عصر اتومبیل، از امکانات برابر با کشورهای استعمارگر برخوردار باشند!
شاید این از نتایج مثبت 8000 مایل سفر با اتومبیل رئیس جمهور آمریکار بوده است!

سپتامبر 1922
وحید الدین آخرین پادشاه عثمانی از سلطنت خلع می‌گردد و با یک کشتی انگلیسی خاک ترکیه را ترک می‌نماید!

29 سپتامبر 1923
آتا ترک در ترکیه بر سر کار می‌آید و نظام کشور را از پادشاهی به «جمهوریت لائیک» تبدیل می‌نماید! در همین زمان رضا شاه نیز در ایران برای گرفتن قدرت پادشاهی مطرح می‌شود.

18 سپتامبر 1931
بحران وال استریت که بحران بزرگ اقتصادی آمریکا بود درسال 1929 شروع شد و تا 1932 ادامه یافت. نام دیگر این دوران «بهار کلم پیچ» بود! چرا که مردم آمریکا چیز دیگری برای خوردن نداشتند!
در این دوران هوور و روزولت به عنوان منجی بحران اقتصادی، بر اساس مصوبات گمرکی، با اروپا متحد و مصمم می‌شوند تا بازار مناسبی برای کالاهای ژاپنی در چین ایجاد کنند (به منظور گسترش نفوذ اقتصادی و فرهنگی ژاپن هم پیمان در چین). ارتش ژاپن برای زمینه‌سازی، حادثه‌ای دروغین در خطوط اصلی راه‌آهن منچوری ایجاد می‌نماید و چین را به دست‌داشتن در این حادثه متهم می‌کند و زمینه برای جنگی بزرگ آماده می‌شود. این جنگ هزینه‌های زیادی در‌بر داشت که به نفع اقتصاد آمریکا و اروپا تمام شد.

سپتامبر 1935
در گردهمایی سران حزب نازیسم، قانون یهودی ستیزی تحت عنوان «Nuremberg Lows» با ارائه از تعریفی حقوقی یهود به تصویب می‌رسد.

29 سپتامبر 1938
هیتلر با چکسلواکی در جنگ بود و معتقد بود که بخش آلمانی زبان آن کشور باید به آلمان منضم گردد. با برنامه‌ریزی چمبرلین نخست وزیر بریتانیا، به عنوان میانجی‌، کنفرانسی در مونیخ تشکیل می‌گردد. اما جالب آن که در این کنفرانس تجزیه چکسلواکی و واگذاری بخشی از خاک این کشور به هیتلر تصویب می‌شود و هیتلر برای آغاز جنگ جهانی آماده‌تر می‌گردد. نکته جالب‌تر آن که روزولت پس از این اقدام تعجب‌آور چمبرلین منجی، یک تلگراف شامل بر دو کلمه! مبنی بر «Good man» مرد خوب – برای چمبرلین می‌فرستند و بدینواسطه او را تحسین می‌کند!
به راستی چرا بریتانیا و آمریکا با این اقدام هیتلر که به اصطلاح رهبر سیاست یهودی ستیزی بود موافق بودند و از او حمایت می‌کردند؟! آیا همچون بهانه قرار دادن 11 سپتامتر برای حضور در افغانستان و یا چراغ سبز نشان دادن به صدام برای حمله به کویت و در نتیجه بهانه نمودن این حمله برای حضور نظامی در عراق، پس از فروپاشی عثمانی و سیطره بر فلسطین، آمریکا و انگلستان در صدد بودند که یهودیانی تحت آزار نازیسم قرار گیرند و به فلسطین عزیمت کنند و کشور اسرائیل را تشکیل دهند؟!

یکم سپتامبر 1939
هیتلر حمله گسترده‌ی نظامی خود به کشور لهستان (که آن را تسخیر نمود) را آغاز می‌کند!

سپتامبر 1939
آغاز جنگ جهانی دوم!
پس از تحریک و تشویق هیتلر توسط آمریکا و بریتانیا (انگلیس) به اشغال چکسلواکی و لهستان، جنگ جهانی دوم برای مقابله با کشورگشایی هیتلر آغاز می‌شود.
جالب آن که به رغم اعلام بی‌طرقی آمریکا در این جنگ، حاصل جنگ به نفع آمریکا تمام می‌شد! چنانچه «هنری لوس» بنیانگذار خبرگزاری Time درست یک سال پس از آغاز این جنگ اعلام داشت : آمریکا اینک پایتخت علمی، هنری و فکری جهان شده است و دنیا وارد یک قرن آمریکایی شده است. و جالب تر آنکه جرج بوش پسر پس از 80 سال از آن تاریخ همزمان با به بحران کشیده شدن خاورمیانه و دنیا، عین همان جمله را تکرار می کند.
بطور کلی نتیجه جنگ جهانی دوم را می‌توان در ضعف و کناره‌گیری بریتانیا و فرانسه از ابر قدرتی پس از تضعیف در جنگ با هیتلر، تجزیه آلمان بزرگ، شکست ژاپن به عنوان قدرت جهانی دیگر و مطرح شدن آمریکا به عنوان ابر قدرت قرن بیستم با تحمل کمترین صدمات و رشد درآمد سرانه، خلاصه کرد.
شاید مهمترین فایده جنگ جهانی دوم برای آمریکا این بود که اگر می‌خواست قبل از جنگ جهانی به عنوان ابرقدرت مطرح شود، باید با قدرت‌های وقت (مانند آلمان، انگلیس، فرانسه، اتریش و...) در‌گیر می‌شد و اگر از ابتدای جنگ وارد عمل می‌شد خود نیز تضعیف می‌گردید، لذا دو سال پس از جنگ و تضعیف همه قدرت‌ها وارد عمل شد.

سپتامبر 1940
«با توجه به جنگ جهانی، تضعیف نظامی و اقتصادی ابرقدرت‌هایزمان و فضای مناسب برای اذهان عمومی که از کشیده شدن دامنه جنگ می‌آمریکا هراس داشتند»، روزولت طرح ایجاد یک ارتش بزرگ را به کنگره آمریکا تسلیم می‌کند!

16 سپتامبر 1941
حمله نظامی قوامی متفقین به ایران و استعفای «رضا شاه» و آغاز سلطنت فرزندش «محمدرضا پهلوی» در شهریور 1320

4 سپتامبر 1941
با پرتاب یک اژدر از زیردریایی آلمانی به ناوشکن آمریکایی به نام Greer، پس از گذشت دو سال از آغاز جنگ جهانی و ضعیف شدن همه قدرت‌های درگیر در جنگ (آلمان، فرانسه، انگلیس و...)، زمینه و بهانه برای حضور آمریکا فراهم می‌شود.
روزولت که سال گذشته ارتش بزرگ را به تصویب رسانده بود، در 11 سپتامبر اعلام می‌دارد که این کشتی مسافری بوده و این حمله را بدون پاسخ نخواهد گذاشت!
البته واقعیت این بود که ناوشکن جنگی آمریکایی حدود سه ساعت و نیم زیر دریایی آلمانی را تعقیب می نمود و چهار بمب Dept Charges به سوی آن شلیک نموده بود. زیر دریایی هم اژدری شلیک کرد که از فاصله یکصد یاردی ناوشکن عبور کرد و ناوشکن سالم به ایسلند بازگشت!
در واقع یک فضاسازی کامل (مانند به وجود آوردن و به قدرت رساندن اسامه بن لادن و نیز تشویق صدام و قوت بخشیدن به او و سپس حلمه برای جلوگیری از تداوم قدرت آنها به افغانستان و عراق) آماده سازی افکار عمومی برای حضور نظامی آمریکا انجام پذیرفت.

6 سپتامبر 1941
ژاپن طرح جنگ با آمریکا و بریتانیا را تصویب می‌کند!

نیمه سپتامبر 1941
دولت آمریکا طرح خدمت اجباری در طول جنگ و نیز گسیل سربازان آمریکایی به هر نقطه از دنیا را به تصویب می‌رساند. این طرح توسط مجلس نمایندگان و بدون اخذ موافقت مجلس سنای آمریکا به تصویب می‌رسد.
قابل توجه است که بدون تصویب این قانون، نه تنها آمریکا هیچ اجازه‌ی موجهی برای حضور نظامی در کشورهای دیگر نداشت، بلکه مردم آن کشور نیز مایل به جنگ و حضور در خدمت سربازی نبودند.

9 سپتامبر 1942
با اعمال فشار از سوی آمریکا، انگلیس و شوروی، ایران به آلمان اعلام جنگ می‌دهد.

2 سپتامبر 1945
با شکست ژاپن به عنوان تنها قدرت بازمانده پس از حمله اتمی آمریکا، جنگ جهانی دوم به پایان می‌رسد!
باید توجه داشت که شکست ژاپن نیازی به حمله اتمی نداشت، بلکه پس از تضعیف همه‌ی قدرت‌ها و نزدیک شدن پایان جنگ، آمریکا با پرتاب بمب اتمی، قدرت نظامی مخرب خود را به دنیا علام و تحمیل می‌نماید و به اروپا‌ی تضعیف شده نیز می‌فهماند که دوران ابرقدرتی آنها به پایان رسیده است!

سپتامبر 1945
طرح تقسیم اروپا به دو قطب غربی و شرقی (نوعی اتحاد) در کنفرانس لندن، به علت دیپلماسی اتمی آمریکا با شکست مواجه می‌شود!

15 سپتامبر 1945
شورش فرقه دمکرات آذربایجان با حمایت و دخالت مستقیم شوروی آغاز می‌گردد که به تجزیه ایران و تشکیل حکومت محلی منجر می‌شود!

23 سپتامبر 1946
ناصر قشقایی رهبر نهضت فارس نیز تلگرامی به قوام مخابره نمود که طی آن خواستار تشکیل حکومت محلی شد!
دقت شود که طرح تجزیه ایران (که امروزه در اندیشه‌ی سیاسی آمریکا مطرح است) از سال 6 – 1945، یعنی بلافاصله پس از شکست ژاپن و پایان جنگ جهانی که فقط به نفع آمریکا تمام شده بود، آغاز شد.
در آن زمان که اندکی از اشغال ایران توسط نیروهای متفقین می‌گذشت و حضور نظامیان و دیپلمات‌های خارجی در ایران می‌گذشت، در استان‌های آذربایجان، کردستان، خوزستان و فارس شورش‌هایی برای به دست آوردن خود مختاری و استقرار حکومت محلی صورت پذیرفت!

2 سپتامبر 1947
پیمان ریو «Rio Treaty» به تصویب می‌رسد. بر اساس این پیمان اگر تجاوزی بر علیه آمریکا یا یکی از کشورهای عضو صورت پذیرفت، همه کشورهای عضو باید وارد عمل شوند!

2 سپتامبر 1950
به بهانه‌ی پیمان ریو، سازمان ملل به عنوان بازوی نظامی آمریکا در‌آمد. در این تاریخ کلیه نیروی هوایی سازمان ملل متحد با شتاب تمام به عنوان حمایت از نیروی زمینی آمریکا و کره جنوبی، وارد صحنه نبرد بین دو کره شد و نیروهای آمریکایی و کره جنوبی 440 حمله علیه کره شمالی را سازماندهی و اجرا کردند!

15سپتامبر 1950
لشکر دهم و بخشی از لشکر اول نیروی دریایی ارتش آمریکا از زمین و هوا و دریا به ساحل بندر اینچون «Inchon» حمله کردند. این یورش تحت فرماندهی مستقیم ژنرال مک آرتور صورت پذیرفت.

24سپتامبر 1951
پیمان آنزوس «Anzus Treaty» بین آمریکا، استرالیا و نیوزلند به تصویب می‌رسد. بر اساس این پیمان با در نظر داشتن اصل افزایش نفوذ آمریکا در منطقه اقیانوس آرام، هر حمله‌ی مسلحانه‌ای به یکی از طرفین اقیانوس آرام، برای صلح و امنیت خطرناک قلمداد می‌گردد و در صورت بروز چنین خطری طرفین پیمان برای مشترک متعهد می‌شوند!
آمریکا از این پیمان برای تحت فشار قراردادن استرالیا و نیوزلند برای درگیر شدن بیشتر در جنگ ویتنام استفاده می‌کرد.

8 سپتامبر 1954
با شرکت آمریکا، انگلستان، فرانسه، استرالیا و پاکستان سازمان پیمان آسیای جنوبی تشکیل می‌شود و طرحی برای نابودی ویتنام تدوین می‌گردد. در تصویب طرح فوق فقط دو سناتور آمریکایی که از عملیات آلفا 34 چیزی به گوششان خورده بود مخالفت می‌کنند.

19 سپتامبر 1954
چپاول رسمی نفت ایران توسط «غرب» با امضای قرارداد «امینی پیج» بین ایران و کنسرسیوم نفت آغاز می‌شود!

8 سپتامبر 1960
پاتریس لومومبا نخست وزیر کنگو به دست سربازان موبوتو اسیر می‌شود. وی توسط موسی چومبه دستگیر و به قتل می‌رسد.

16 سپتامبر 1960
به دنبال تحولات فوق، سرهنگ موبوتو کلیه نیروهای نظامی شوروی را از کنگو اخراج می‌کند!

22 سپتامبر 1960
نظر به دست نشاندگی مستقیم محمد رضا پهلوی و سرسپردگی کامل به آمریکا، به منظور تضعیف جمال عبدالناصر درجنگ با اسرائیل، مناسبات ایران و مصر قطع می‌شود!

17 سپتامبر 1961
ترور داگ هامر شولد «Dag Hammarskgold» سوئدی دبیر کل سازمان ملل متحد در سال‌های 61-1953.
وی تلاش بسیاری برای ایجاد صلح در کنگو می‌نمود و هنگامی که برای مذاکره با چومبه به سوی کنگو پرواز نمود، هواپیمای وی سقط کرد و او کشته شد!
یقیناً وی را زیاد در بازی‌های سیاسی آمریکا و سازمان ملل وارد نکرده بودند و از تصمیمات پشت پرده خبری نداشت.

سپتامبر 1961
امام بدر پادشاه یمن توسط سرهنگ سلال فرمانده گارد محافظش به قتل می‌رسد!
در آن زمان جمال عبدالناصر رئیس مصر درگیر جنگ با یمن بود و این جنگ برای انحراف توجه او از اسرائیل به عنوان دشمن اصلی به راه افتاده بود. این مشغولیت بسیار به نفع اسرائیل به ویژه برای تصرف صحرای سینا تمام شد!

سپتامبر 1962
زنگ آغاز دوران (به اصطلاح) تنش زدایی به صدا در می‌آید!
بحران موشکی کوبا (که تنها بحران رویایی دو ابر قدرت شوروی و آمریکا بود) در در سال 1962 صورت گرفت.
جمهوریخواهان آمریکا انتظار داشتند به عنوان یک حزب اقلیت، به غیر از انتخابات، موفقیت‌های عادی دیگری نصیب خود نمایند. لذا سناتور کنت کیتینگ «Kenneth Keating» به نقل از مخالفین کاسترو که به میامی تبعید شده بودند گزارشی مبنی بر نصب موشک‌های هسته‌ای تهاجمی کوبا بر علیه آمریکا منتشر می‌نماید و زنگ خطر برخورد دو ابر قدرت به صدا در می‌آید و طبعاً سیاست تنش‌زدایی آغاز می‌شود.

سپتامبر 1963
به سایگون (مرکز اطلاعات جاسوسی آمریکا در ویتنام» اطلاع داده می‌شود که آمریکا با تغییر رهبری در ویتنام موافق است.
به دنبال این تأییدیه رئیس جمهور ویتنام و برادرش به اطراف سایگون برده شده و اعدام می‌شوند!
کندی از این حادثه ابراز تعجب می‌کند! و تاریخ نگاران هنوز بحث می‌کنند که آیا این ترور با موافقت سفارت آمریکا در سایگون صورت پذیرفته است یا خیر؟ البته این حقیقت را نمی‌توان نادیده گرفت که مشاور امنیت ملی آمریکا و سفیر آمریکا در سایگون تصمیم گرفته بودند که رژیم فعلی ویتنام جنوبی باید تغییر یابد.

7 سپتامبر 1965
توافق رهبران سیاسی آمریکا در کاخ سفید برای شروع حمله نظامی گسترده به ویتنام شمالی!

سپتامبر 1965
کودتای خونین اندونزی. در این کودتا ژنرال سوهارتو که دست‌نشانده‌ی مستقیم آمریکا بود، سوکارنو را برکنار می‌کند (که وی بعداً به قتل هم می‌رسد). در این کودتا ده‌هزار نفر از مردم قتل عام می‌شوند.

18 سپتامبر 1967
آمریکا تصمیم خود مبنی بر تولید سلاح‌های ضد موشکی را علنی می‌کند.

یکم سپتامبر 1969
کودتای نظامی در لیبی بر علیه سلطان ادریس به وقوع می‌پیوندد و معمر قذافی قدرت را در دست می‌گیرد!
نخستین منابع نفتی در سال 1959 کشف شد و استخراج و صدور نفت زندگی مردم در دهه 1960 را تغیر داد. اما این سلطان پیر نتوانست خود شاهد بهره‌وری مردم از موهبتی که برایشان به ارمغان آورده بود باشد. چون طی کودتای سرهنگ قذافی برکنار شد و در سن 80 سالگی در تنهایی و تبعید جان سپرد.

سپتامبر 1969
مسجد الاقصی توسط رژیم اشغالگر قدس (اسرائیل) به آتش کشیده می‌شود.

23 سپتامبر 1970
حوادث واقعه در این تاریخ نیز بسیار قابل تأمل است:
طرح راجرز از ناحیه وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر برقراری آتش بس در خاورمیانه ارائه می‌گردد که مورد قبول واقع نمی‌شود.
سپتامبر سیاه: به دنبال عدم قبول، فالانژیست‌های لبنانی به اردوگاه‌های فلسطینی حمله می‌کنند و بیست هزار نفر فلسطینی را قتل عام می‌کنند.
قبول طرح راجرز: به دنبال این عملیات طرح راجرز مورد موافقت قرار می‌گیرد.

28 سپتامبر 1970
جمال عبدالناصر رئیس جمهوری مصر بطور ناگهان از دنیا می‌رود و با روی کار آمدن انورسادات جنگ اعراب و اسرائیل برای همیشه خاموش می‌شود و فقط فلسیطین و لبنان در مقابل اسرائیل می‌ایستند!

11 سپتامبر 1973
آلنده توسط ژنرال پینوشه که مستقیماً منتخب و تحت حمای سیا «CIA» بود به قتل می‌رسد و کودتای شیلی صورت می‌پذیرد.
کسینجر در عین پرچمداری دمکراسی اعلام می‌دارد که هیچ حقی را برای مردم در رأی دادن به کمونیسم قائل نمی‌باشد!

12 سپتامبر 1974
کودتا‌ی اتیوپی شکل می‌گیرد. نام گذشته این کشور حبشه بود. ارتباط این کشور با دنیا خارج از اوایل قرن بیستم توسط هیلا سلاسی پادشاه این کشور برقرار شد. وی با ایجاد چندین ایستگاه راه آهن و گسترش پایتخت اصلاحاتی انجام داد. ولی در سپتامبر 1974 در کودتایی به رهبری سرهنگ هایله ماریام بر کنار می‌شود.

5 و 22 سپتامبر 1975
جرالد فورد رئیس جمهور آمریکا هدف گلوله قرار گرفت که هر دوبار جان سالم به در برد!

8 سپتامبر 1978
در جریان مقابله شاه با انقلاب و تظاهر کنندگان، کشتار 17 شهریور معروف به «جمعه سیاه» در میدان ژاله‌ی تهران به وقوع می‌پیوندد و نزدیک به چهار هزار نفر قتل عام می‌شوند.
پس از وقوع این حادثه جیمی کارتر با شاه تماس تلفنی می‌گیرد و ضمن حمایت ابراز امیدواری برای سرکوبی انقلابیون می‌کند!

15 سپتامبر 1978
جیمی کارتر رئیس جمهور آمریکا اعلام می‌نماید که کنفرانس سران را یکشنبه شب تعطیل می‌نماید تا ببیند آیا می‌تواند چهارچوبی برای صلح تدارک کند!

17 سپتامبر 1978
در غروب یکشنبه کارتر، بگین و انورسادات در کاخ سفید مقابل دوربین‌های خبرنگاران قرار می‌گیرند و با لبخند‌ی کاملاً سیاسی و مصنوعی عکسی را منتشر می‌نمایند و خبر قرارداد صلحی را که بسیار راحت تحت عنوان «کمپ دیوید» به دست آمده بود، منتشر می‌کنند.
تا قبل از این تاریخ مصر که متأثر از افکار جمال عبدالناصر بود، به عنوان یکی از دشمنان بزرگ اسرائیل محسوب می‌شد و پس از قرارداد «کمپ دیوید» اسرائیل با خیالی راحت از دخالت مصر، به حملات خود ادامه داد.

16 سپتامبر 1979
حفیظ الله امین، رئیس جمهوری «پرزیدنت تره‌کی»را در مراجعت از شوروی اعدام می‌کند!

20 سپتامبر 1979
سقوط ابو کاسا و اعلام جمهوری در آفریقای مرکزی.

22 سپتامبر 1979
با تحریک و نشان دادن چراغ سبز از ناحیه‌ی آمریکا (با اتحاد غرب و شرق در این موضوع) صدام (از هوا و زمین) به ایران حمله نظامی می‌کند و جنگ بین عراق و ایران رسماً آغاز می‌شود!

30 آگوست 1980 (شب آغاز سپتامبر)
یک روز قبل از آغاز سپتامبر، رئیس جمهوری اسلامی ایران (شهید رجایی) و همچنین نخست وزیر وقت (شهید دکتر باهنر) در یک عملیات تروریستی که به صورت بمب‌گذاری در دفتر نخست‌وزیری طراحی و اجرا شده بود، به شهادت می‌رسند!

5 سپتامبر 1981
آیت‌‌الله قدوسی و سرتیب وحید دستجردی در عملیات تروریستی به شهادت می‌رسند!

11 سپتامبر 1981
دومین شهید محراب، آیت‌الله مدنی (تبریز) در یک عملیات تروریستی به شهادت می‌رسد.

29 سپتامبر 1981
دکتر حسن آیت در عملیات تروریستی به شهادت می‌رسد!

یکم سپتامبر 1982
ریگان رئیس جمهوری آمریکا، طرح «صلح در برابر زمین» را اعلام می‌دارد. بر اساس این طرح اسرائیل باید کرانه غربی اردن را به وطنی برای فلسطینان (اخراجی از وطن) در نظر بگیرد و آن منطقه را به کنفدراسیونی با اردن واگذار کند و در مقابل همه‌ی همسایگان عرب، اسرائیل را به رسمیت بشمارند و ضمن برقراری روابط صلح‌آمیز، امنیت آن کشور را تضمین کنند.

سپتامبر 1982
بشیر جمیل رهبر جدید فلانژهای مسیحی که به تازگی رئیس جمهور لبنان شده بود ترور شد.

سپتامبر 1982
ایالات متحده آمریکا به بهانه‌ی میانجی‌گری در جنگ ساف (فلسطین – یاسر عرفات) و اسرائیل، نیروی نظامی خود را به لبنان گسیل می‌دارد.

6 سپتامبر 1982
در یک عملیات تروریستی کور، با بمب گذاری در میدان توپخانه‌ی (ناصر خسرو) تهران، جمع کثیری از مردم به شهادت می‌رسند!

سپتامبر 1982
ارتش رژیم اشغالگر، بخش مسلمان نشین بیروت را به تصرف نظامی خود در می‌آورد!

20 سپتامبر 1983
رونالد ریگان رئیس جمهوری آمریکا در راستای حمایت از تجاوز نظامی به گرانادا، فرمان مهم خود مبنی بر حمایت از کنتادارا «Contadara» را صادر می نماید و طی یک سخنرانی تلویزیونی از مردم می خواهد تا کنگره را برای اختصاص 24 میلیون دلار برای حمایت مالی از «Contadara» تحت فشار افکار عمومی قرار دهند!

سپتامبر 1986
حادثه سپتامبر خونین اتفاق می‌افتد و دولت فرانسه سفارت جمهوری اسلامی ایران را مقصر می‌خواند.

20 سپتامبر 1987
به رغم اعلام جهانی بی‌طرفی آمریکا در جنگ عراق بر علیه ایران، هلیکوپتر‌های نظامی آمریکا مستقیماً به کشتی ایرانی به نام «اجر» در خلیج فارس حمله می‌کنند!

سپتامبر 1986
حادثه سپتامبر خونین اتفاق می‌افتد و دولت فرانسه سفارت جمهوری اسلامی ایران را مقصر می‌خواند تا بهانه برای ایجاد تنش‌ها و فشارهای جدید مساعد شود.

20 سپتامبر 1987
به رغم اعلام جهانی بی‌طرفی آمریکا در جنگ عراق بر علیه ایران، هلیکوپتر‌های نظامی آمریکا مستقیماً به کشتی ایرانی به نام «اجر» در خلیج فارس حمله می‌کنند!

11 سپتامبر 1990
یک ماه پس از اشغال کویت توسط عراق با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته بود، جرج بوش (پدر) به همین بهانه در نشست مشترک نمایندگان کنگره، واژه «نظم نوین جهانی» را که ابتدا در سپتامبر 1919 توسط ویلسون بیان شده بود را مجدداً پس از گذشت 71 سال به صورت رسمی به عنوان سیاست جهانی آمریکا مطرح می‌کند!
وی در این نشست اظهار داشت: تا کنون حدود صد نسل برای تأمین صلح مبارزه کرده‌اند و امروز این «جهان نو» برای پیدایش خود مبارزه می‌کند. جهانی به کلی متفاوت از آنچه ما شناخته‌ایم! جهانی که در آن، قانون حقیقی و نه قانون جنگل بر روابط ملت‌ها حاکم است!

12 سپتامبر 1990
مذاکرات 2+4 معروف به «Two-Plus-four taks» صورت می پذیرد.
در این مذاکرات اگر چه بیش از 45 سال از پایان جنگ جهانی دوم گذشته است، دولت‌های فاتح یعنی آمریکا، شوروی، انگلستان و فرانسه دور هم می‌نشینند و از آلمان و لهستان نیز به عنوان ناظر دعوت به عمل می‌آورند.
طی این مذاکرات خط «اودرنابه» به عنوان مرزهای غیر قابل تغییر شناخته می‌شود و مجدداً تأکید می‌گردد که آلمان هیچگاه نباید روند صلح را به خطر بیاندازد.
بهانه‌ی اصلی این نشست پایان دوره ممنوعیت آلمان در برخورداری از ارتش رسمی بود که با توجه به قدرت اقتصادی آلمان و نیز وجود قدرت شوروی در آلمان شرقی، تشکیل ارتش ضرورت داشت. در این تفاهم آلمان مجاز می شود که از ارتش منظم با محدودیت 370 هزار نفربرخوردار گردد.

27 سپتامبر 1991
طرح خلع سلاح هسته‌ای دنیا (به غیر از آمریکا) تحت عنوان طرح بوش «Bush Initiative» که لازمه ابر قدرتی آمریکا و ایجاد نظم نوین جهانی به سرکردگی آمریکا بود با محوریت او اصل ذیل مطرح و تصویب می‌شود:
برچیده شدن کلیه سلاح‌های هسته‌ای تاکتیکی از عرشه‌ی کشتی‌ها و زیر دریایی‌ها.
حدف کلیه مهمات هسته‌ای توپخانه‌ای و کلاهک‌های جنگی موشک‌های بالستریک با برد کوتاه.
کاهش سطح آمادگی ارتش‌های جهان.

سپتامبر 1991
در هائیتی توسط ژنرال سیدراس «Cedras» کودتا می‌شود و آریس‌تید سرنگون می‌شود.

13 سپتامبر 1993
قرارداد صلح بین یاسر عرفات و اسحاق رابین با وساطنت کلینتون در چمن‌های کاخ سفید به امضا می‌رسد!

سپتامبر 1994
کلینتون سربازان آمریکایی را برای انتقال قدرت در هائیتی به آن منطقه گسیل می‌دارد!

سپتامبر 1996
قرارداد «وای ریور» بین عرفات و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به امضا می‌رسد!

سپتامبر 1996
طالبان و نیروهایشان شهر کابل در افغانستان را به تصرف خود در می‌آورند!

سپتامبر 1997
رئیس جمهور آمریکا دستور حمله نظامی به عراق را صادر می‌نماید. در 4 سپتامبر ارتش آمریکا با 44 فروند موشک وتام هاگ عملیات نظامی بر علیه عراق را به اوج خود می‌رساند!

سپتامبر 1998
صدام حسین از ادامه فعالیت بازرسان تسلیحات ممانعت به عمل می‌آورد تا زمینه‌ی آماده سازی افکار عمومی و بهانه برای حضور نظامی آمریکا و انگلیس در عراق مساعدتر شود!

7 سپتامبر 1998
قرارداد صلح واشنگتن منعقد می‌شود.
جلال طالبانی و مسعود بارزانی که دو رهبر قدیمی کردهای عراقی بودند، با نظارت آلبرایت وزیر امور خارجه آمریکا در واشنگتن با هم ملاقات می‌کنند و موافقت‌نامه صلح واشنگتن را به امضا می‌رسانند.
پس از این نشست احتمال هرگونه بحران درونی در کردستان عراق «به ویژه پس از اشغال نظامی» از بین می‌رود و کردستان عراق برای برنامه‌های بعدی حالتی خود مختار می‌یابد. چنانچه در تمامی دستورات دولت موقت عراق مانند: حکومت نظامی یا... آن منطقه مستثنی می‌شود.

سپتامبر 1998
با افشای رسوایی رئیس جمهور آمریکا معروف به مونیکا گیت «Monica gate»، طی گزارش 4000 صفحه‌ای که توسط قاضی مستقل «کنت استار» انتشار یافت، رقابت بین دمکرات‌ها و جمهوریخواهان تشدید می‌شود!

4سپتامبر 1999
یاسر عرفات با باراک نخست وزیر رژیم اشغالگر، توافقنامه « وای ریور-2 » را در شرم الشیخ مصر امضا می کنند. این قرارداد تعدیل شده همان قرارداد « وای ریور » می باشد که زیرنظر آمریکا توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسبق امضا شده بود و متن اصلی آن مورخ 6 سپتامبر 1996 در روزنامه الحیاه به چاپ رسید.

2 سپتامبر 2000
قطعنامه اجلاس هزاره سران صادر می‌شود.

4 سپتامبر 2001
آمریکا از اجلاس «Dorban» که ضد نژاد پرستی بود خارج می‌شود!
آمریکا تمرین نظامی خود در عمان را آغاز می‌کند!

9 سپتامبر 2001
احمد شاه مسعود در افغانستان توسط نیروهای طالبان و بن لادن ترور می‌شود و زمینه برای اشغال نظامی توسط ارتش آمریکا مساعدتر می‌شود.

8 سپتامبر 2001
با اعزام بمب افکن‌های «F 161» دستور سرکوبی انتفاضه صادر می‌شود!

11 سپتامبر 2001
برج‌های دوقلوی تجارت جهانی منفجر می‌شود و مسئولیت این عملیات به نام اسامه بن لادن تمام می‌شود و در واقع ویزای ورود و اشغال نظامی افغانستان توسط ارتش آمریکا صادر می‌شود.
انفجار این دو برج و بخشی از پنتاگون و چند مرکز دیگر معمایی بود که هیچگاه حل نشد. اما گویا همه‌ی بهانه‌ها و زمینه‌ها را برای آمریکا به منظور اشغال نظامی خاورمیانه، اجرای طرح خاورمیانه بزرگ و در نهایت «نظم نوین جهانی» آماده ساخت.
آمریکا پس از این انفجار خود را لیدر مبارزه با تروریسم معرفی نمود و رسماً اعلام کرد: هر کس با ما نیست، او تروریست است! و بدین بهانه مجوز جنگ و ترور همه‌ی مخالفان خود در سرتاسر جهان را برای خود صادر کرد!

21 سپتامبر 2001
شیوع باکتری سیاه زخم در فلوریدا باعث مرگ مبتلایان شد!
هر چند معلوم نشد که این باکتری چگونه پخش و جمع‌آوری شد(؟!) اما بر موج نگرانی افکار عمومی از عملیات تروریستی افزود و زمینه را برای به اصطلاح مقابله با تروریسم جهانی آماده‌تر نمود. البته سازمان سیا اعلام کرد که از این مواد در جنگ عراق بر علیه ایران استفاده می‌شد!

7 سپتامبر 2003
طرح نقشه راه موسوم به «Roadmap to peace» در گردهمایی مشترک آمریکا، اتحادیه اروپا، ملل متحد و روسیه به بهانه ایجاد صلح در خاورمیانه به تصویب می‌رسد.

15 سپتامبر 2003
معاون شارون به صراحت اعلام می‌نماید که «طی مدت کوتاهی تمامی سران فلسطینی را ترور خواهد کرد»!
در همین روز آمریکا محکوم کردن عملیات تروریستی و قتل عام توسط اسرائیل را در شورای امنیت وتو می‌کند!

یکم سپتامبر 2003
آیت الله حکیم در انفجاری که در شهر نجف و مقابل حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) صورت پذیرفت ترور می‌شود و زمینه برای اشغال نظامی عراق مساعدتر می‌شود.

سپتامبر 2004
اختصاص برنامه‌های تمامی شبکه‌های صهیونیستی به تروریست معرفی کردن اسلام.

سپتامبر 2004
انفجار یک بمب قوی در باشگاه راگبی اوگاندا و نیز فشار شدید در حمایت از این متعهد آمریکایی و آغاز دور جدید از حضور و سلطه‌ی نظامی آمریکا در آفریقا.

1 سپتامبر 2004
تروریست های چچن بین 1000 و 1500 نفر را که اغلب از کودکان بودند را در مدرسه‌ای به نام بسلان به گروگان گرفتند. هدف از این اقدام استقلال چچن اعلام شد. آنها آزادی زندانیان شورشی چچن در کشورهای همسایه را نیز خواستار بودند.

2 سپتامبر 2004
شورای امنیت سازمان ملل با تصویب قطعنامه 1559، خواستار حذف تمام نیروهای خارجی از لبنان گردید. این اقدام تا حد زیادی به قصد خروج نیروهای سوریه از لبنان برای تضعیف بیشتر در مقابل حملات اسرائیل صورت پذیرفت.

9 سپتامبر 2004
انفجار بمب در خارج سفارت استرالیا در جاکارتا- اندونزی، که منجر به کشته شدن 11 تن و زخمی شدن بیش از 100 نفر شد.

یکم سپتامبر 2005
بازارهای مالی آمریکایی نگرانی خود را از نحوه‌ی قیمت‌گذاری و توزیع نفت کشورهای خلیج فارس اعلام می‌کنند و روند جدید برای تصاحب آغاز می‌شود.

یکم سپتامبر 2005
پنتاگون اعلام می‌کند که با اعزام نیرو، سربازان گارد و ملی خود در عراق را به 40000 نفر افزایش خواهد داد.

25 سپتامبر 2005
تظاهرات یکصد هزار نفری آمریکایی‌ها بر علیه جنگ عراق به شدت سرکوب می‌شود.

یکم سپتامبر 2006
اتحادیه اروپا پیشنهاد مذاکره بر سر نقشه راه (خاورمیانه‌ی جدید) را مطرح می‌کند.

یکم سپتامبر 2006
اسپانیا به رغم مخالف مردم و بر اثر فشار آمریکا، اعزام 1100 نیروی نظامی به لبنان به بهانه‌ی نیروهای حافظ صلح را تصویب می‌کند.

2 سپتامبر 2006
ایتالیا نیز نیروهای نظامی خود را به لبنان گسیل می‌کند و اندونزی نیز اعلام می‌دارد 1000 نیروی نظامی خود را به کمک می‌فرستد.

5 سپتامبر 2006
سرهنگ سمیر رئیس پلیس لبنان در یک حادثه‌ی بمب گذاری ترور می‌شود.

6 سپتامبر 2007
تانک‌ها و بولدوزرهای اسرائیلی به نوار غزه حمله می‌کنند.

6 سپتامبر 2007
یک دادگاه آمریکایی ایران را به پرداخت 2،6 میلیارد دلار غرامت خانواده‌های کشته‌شدگان آمریکایی محکوم می‌کند.

2007 تا 2009
اختصاص به انقلاب‌های مخملی- خودزنی اقتصادی آمریکا و نیز صدور قطعنامه‌های پیاپی علیه جمهوری اسلامی ایران دارد.

سپتامبر 2010
یک کشیش آمریکایی مردم را به مراسم (شیطان پرستی – صهیونیستی) سوزاندن قرآن کریم در ماه سپتامبر دعوت می‌کند.
monji_2008 آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
The Following 4 Users Say Thank You to monji_2008 For This Useful Post:
قدیمی 24-09-2011, 13:38   #2
کاربر تازه کار
 
sh1000 آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Sep 2011
محل سکونت: کرج
نوشته ها: 55
Thanks: 724
Thanked 117 Times in 40 Posts
پیش فرض

خیلی جالب بود ممنون

امضای sh1000
هرچند که زندگی زنگ تفریح است اما یادمان باشد زنگ بعد حساب داریم
sh1000 آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمان


برچسب ها
مقدس, ماه, ها, آیا, است؟, برای, سپتامبر, شیطان‌پرست


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/basijtvRSS Feed@basijtv

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 11:53 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1