شما در انجمن های ما ثبت نام نکرده اید یا هنوز وارد نشده اید . در صورتی که عضو نیستید همین حالا ثبت نام کنید.    
انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان

Help

فروشگاه طب اسلامی ، سنتی ، موادآرایشی ، بهداشتی و پوستی ارگانیک اسرار الشفاء


بازگشت   انجمن مذهبی ، فرهنگی و سیاسی نورآسمان > كامپيوتر > متفرقه از دنیای کامپیوتر > کتاب ها ومقالات و فیلم های اموزشی


پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 23-02-2016, 15:58   #1
داره خودمونی میشه
 
seo.nonegar1 آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jan 2016
نوشته ها: 55
Thanks: 1
Thanked 31 Times in 30 Posts
Thumbs down ساخت سایت و طراحی صفحه درباره ما

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]

در زمان توسعه یک سایت، صفحه درباره ما چندان به رسمیت شناخته نمی شود. این موضوع به نحوی در تناقص با این حقیقت است که این صفحه یکی از پربازدیدترین صفحه های [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] است. در این مجال به بررسی دلیل اهمیت صفحه درباره ما در پروسه [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] می پردازیم.
دو دلیل عمده برای طراحی صفحه درباره ما در فرایند [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] مطرح است. اول، جلب توجه بازدیدکنندگان بالقوه به سایت و دلیل دوم، هدفی آموزنده است که تضمینی بر وفاداری و ماندگاری این دسته از بازدیدکنندگان است. در صورتی که سایت برای مقاصد تجاری طراحی شده باشد، این صفحه نقشی حیاتی در میزان موفقیت آن کسب و کار و نیز تضمینی بر روشی موثر در کسب مشتریان در آینده و افزایش ترافیک سایت و [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] خواهد بود.
در کوتاه مدت، این صفحه همان نقطه قوتی است که شما را از سایر متخصصین در حوزه کاری مرتبط مجزا می نماید و این گونه اهمیت طراحی هرچه مناسب تر این صفحه مشخص می گردد.
هدف از طراحی صفحه درباره ما

بی تردید مهمترین هدف از طراحی این صفحه آگاه سازی بازدیدکنندگان از زمینه کاری و حوزه فعالیت سایتی است که بازدید می کنند. البته دلایل متعددی برای بازدید از این صفحه وجود دارد که شناسایی این دلایل نیز در طراحی مناسب این صفحه موثر خواهد بود. در موارد زیادی، بازدیدکنندگان سایت پاسخ بسیاری از سوال های متعدد خود را در این صفحه می یابند. در زمان سازماندهی محتوا برای این صفحه با درنظرگرفتن اصول [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]، همواره باید از فراهم سازی اطلاعاتی که مخاطبان را در سایت برای مدت زمان بیشتری نگه می دارد اطمینان کسب نمود.
ساخت صفحه (درباره ما) با هدف غیربازاریابی

این مهم را همواره به یاد داشته باشید که این صفحه باید فرصت برقراری تعامل و ارتباطی قوی با بازدیدکنندگان آینده نگر را فراهم نماید. این بخش از سایت در واقع نمایشی واقعی از شما خواهد بود و مجالی برای کشف سازمان یا کمپانی برای کاربران مختلف خواهد بود و دربرگیرنده این مفهوم است که این صفحه با هدف بازاریابی یا حوزه ای برای فروش [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] نگردیده است.
در این صفحه می توان هر نوعی از محصولات یا خدمات یا کالاهای فروش ویژه را نامبرده و نمایش داد و اینگونه از تبدیل این صفحه به حوزه فروش خودداری نمود. موردی استثنا در این زمینه، زمانی است که شما بر روی کالا یا خدماتی غیر از حوزه فعالیت سایت تمرکز نموده اید و از این صفحه در جهت جلب توجه افراد به این مورد بهره ببرید.


ادامه
seo.nonegar1 آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
قدیمی 28-02-2016, 12:03   #2
داره خودمونی میشه
 
seo.nonegar1 آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jan 2016
نوشته ها: 55
Thanks: 1
Thanked 31 Times in 30 Posts
Thumbs down ساخت سایت و طراحی صفحه درباره ما –قسمت دوم

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]
در قسمت اول [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]، با هم دلایل اهمیت و ضرورت طراحی صفحه درباره ما را به عنوان بخشی حیاتی و مهم در پروسه [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] و [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] بررسی نمودیم.

مخاطب سایت کیست؟


مخاطب به افرادی که بازدیدکننده سایت شما هستند اطلاق می گردد. توجه و تمرکز بر افراد به عنوان مخاطبان سایت و آنچه سبب حصول اطمینان از وفاداری آنها می گردد نیز بخش مهم دیگری از پروسه [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] خواهد بود. علاوه بر آن، باید بر روی نوع مخاطبان مورد هدف، با توجه به حوزه و گستره کاری خود که شرکتی بزرگ یا کسب و کاری خرد است نیز تفکری خاص داشت.
در میان فاکتورهایی که در شناسایی مخاطب مدنظر است، می توان به سن و جنسیت و زمینه های فرهنگی و محل و ... اشاره کرد. در [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]، صفحه درباره ما حداقل برای سه نوع از بازدیدکنندگان اهمیت قابل توجهی دارد.
نوع اول: در پروسه [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] در صورت وجود محتوای مناسب و معتبر در صفحه درباره ما و دیگر صفحات وب سایت احتمال وفادارای و بازگشت مکرر بازدیدکنندگانی که برای اولین بار سایت را دیده اند، بیشتر می گردد. (تبدیل بازدیدکننده به کاربر)
نوع دوم: گروهی از افراد هستند که به طور منظم بازدید از سایت دارند. این دسته از افراد اغلب با صرف وقت، در سایت یا نرم افزارهای مربوطه ثبت نمام می نمایند. در این حالت صفحه درباره ما فرصت یافتن اطلاعات بیشتری در مورد سایت را در اختیار این دسته از افراد قرار می دهد.
نوع سوم: گروهی از افراد که شامل مخاطبان تجاری هستند. این دسته از افراد علاقمند به همکاری حرفه ای بوده و از حوزه تبلیغات می آیند و به عنوان نویسندگان محتوا فعالیت می کنند. بنابراین برای این دسته از افراد وجود صفحه درباره ما کمک شایانی برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات لازم با زمینه کاری شما و وب سایت خواهد نمود، تا در آینده در صورت تمایل به همکاری با شما به عنوان محقق و یا نویسنده شناخت کافی برای ارائه مقاله یا پست های وبلاگ و ... را داشته باشند.
اطلاعات اساسی به عنوان بررسی اجمالی در صفحه درباره ما

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] این صفحه پیچیده نبوده و تنها برای حفظ مختصری اطلاعات در ذهن بازدیدکننده خواهد بود. یکی از دلایل اهمیت وجود این صفحه برای بازدیدکننده، اطمینان خاطر یافتن از وجود فیزیکی و واقعی کمپانی اشاره شده در سایت است. افراد با دیدن آدرس واقعی و محل فعالیت شرکت به حقیقی بودن عرضه محصولات یا خدمات امیدوار گردیده و اینگونه درصد اعتمادسازی افزایش یافته و این اعتمادسازی در معرفی فرد به فرد سایت و در نتیجه افزایش ترافیک و [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] موثر خواهد بود.

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]
seo.nonegar1 آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
قدیمی 28-02-2016, 12:09   #3
داره خودمونی میشه
 
seo.nonegar1 آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jan 2016
نوشته ها: 55
Thanks: 1
Thanked 31 Times in 30 Posts
Cool ساخت سایت و طراحی صفحه درباره ما –قسمت سوم

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ]
در پی ادامه [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] در دو قسمت قبل، به چند مورد باقیمانده از دلایل ضرورت و اهمیت طراحی این صفحه، اشاره می کنیم.
دلیل توجه کاربران به صفحه درباره ما چیست؟

چه دلیل مشخص و بارزی برای بازدید مرتب سایت از طرف بازدیدکننده وجود دارد. کشف این مهم در حوزه [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] نیز لازم و ضروری است. پس از درک و شناسایی آن، با حفظ و ادامه همان شیوه در [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] از رضایت بازدیدکنندگان سایت اطمینان حاصل نمایید. بدیهی است یکی از دلایل بازدید مکرر سایت، علاقه مندی بازدیدکنندگان و کاربران به شیوه عملکرد صاحب سایت و افرادی که با او در [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] همکاری می نمایند و یافتن اطلاعات بیشتر درباره پیش زمینه اوست.
در مقیاس بزرگتر، این افراد مایل به شناختی مطمئن از کار و فعالیت با شخصی حقیقی هستند، فردی که با سرشت و خویی خوب، بیش از حد نیازمندی های کاربران را می شناسد و البته که تعداد درجه و جوایز کسب شده توسط فرد چندان اهمیتی در این زمینه ندارد. با [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] این صفحه به مشتریان بالقوه این تضمین داده می شود که این یک سازمان یا موسسه ای است که قادر به شناسایی نیازهای آنهاست. ارائه اطلاعات مفید برای متقاعد نمودن مشتریان آینده نگر که چرا انتخاب این وب سایت ویژه، مناسب ترین گزینه است، بر عهده طراح سایت خواهد بود.
عکس عنصر تکمیل کننده صفحه درباره ما

حتما این جمله بارها شنیده شده که ارزش و بار معنایی یک تصویر با 1000 کلمه برابری می کند. بنابراین در زمان طراحی این بخش از سایت، نیاز به قراردادن عکسی از سازمان و مدیر آن که در بارگذاری و نام و توضیحات عکس اصول [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] رعایت شده باشد الزامی است. قراردادن تصویری از محل کار خود یا تصویری از خود، ذهنیت روشنی در افراد نسبت به صاحب سایت و فعالیت های وی ایجاد می نماید. البته نیازی به صرف وقت و هزینه بسیار برای داشتن بهترین عکس نیست، همین که عکسی باکیفیت که دربردارنده محل کار یا نمایی از شما در آن باشد کافیست. در باب رعایت نکات [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] نیز بر کاهش حجم عکس که در سرعت لود سایت تاثیر مستقیم دارد، تاکید شده است.
اهمیت اطلاعات تماس

در بسیاری از نمونه های [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] صفحه ویژه ای به اطلاعات تماس اختصاص داده می شود که بر ضرورت آن نیز تاکید گردیده است. البته می توان بخش کوچکی از اطلاعات تماس را با ظرافت در صفحه درباره ما جایگذاری نمود. ایده اصلی در این زمینه نیز بر تبدیل کاربران سایت از حالت بازدیدکننده به مشتریانی است که اطلاعات تماس فوری برایشان فراهم شده است. یک راهکار نیز اضافه کردن بخش یا لینکی در این صفحه به صفحه تماس با ماست.
با توجه به زندگی در عصر شبکه های اجتماعی و حضور موثر در این شبکه ها که گام مثبتی در [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] نیز هست، از میان اطلاعات فراهم شده در صفحه درباره ما، آدرس ایمیل و اطلاعات توییتر و فیس بوک نیز فراموش نشود. هرچه اطلاعات بیشتری از نحوه تماس با سازمان یا صاحب سایت فراهم گردد، شانس بیشتری در ساخت تماس های بازدیدکنندگان وجود خواهد داشت.
کلام آخر

روش طراحی صفحه درباره ما نوعی سلیقه شخصی است. با این حال، اطلاعاتی که فراهم می گردد تاثیر مستقیمی بر روی بازدید اشخاص از سایت و [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند ] می گردد. انتخاب کلمات درست و ارائه چشم اندازی صحیح و توسعه ارتباط و تعامل با مشتریان و اعتمادسازی با ارزش های مشابه ضروری است.
seo.nonegar1 آنلاین نیست.  
Digg this Post!Tweet this Post!Share on FacebookShare on google+
پاسخ با نقل قول
لینک ها
پاسخ

آموزش قرار دادن مطلب ، نظر و فعاليت در نورآسمان

لیست کامل لینک های جالب و مفید لینکدانی نورآسمانکاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
کاربران دعوت شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
اصول طراحی سایت شرکتی minayekta833 اینترنت و شبکه 0 12-01-2016 13:52
اشتباهات رایجی که در طراحی سایت تجارت الکترونیکی اتفاق می افتد nimaavva معرفی وبلاگ ها و وب سایتها 0 01-12-2014 21:07
طراحی سایت و تعریف وب سایت shadishiri65 اینترنت و شبکه 0 31-07-2014 10:55
آیت الله صانعی را دقیق‌تر بشناسید! محبّ الزهراء مباحث سیاست داخلی 0 30-09-2013 18:03
اسرار حماسه کربلا به روایت آیت ‌الله جوادی آملی خادم الزینب امام حسین‌ (ع) 0 21-03-2012 17:28

TwitterFacebookGoogle Plushttps://telegram.me/basijtvRSS Feed@basijtv

مسئولیت مطالب و نظرات مندرج در سایت بر عهده شخص ارسال کننده بوده و سایت نورآسمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده ندارد.
در صورت تمایل با رایانامه سایت به ادرس nooreaseman@chmail.ir تماس حاصل کنید.


اکنون ساعت 06:27 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.2

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1